“Adanın Atlarına Ağıt” Sanal 3 Boyutlu Sergi Açıldı

Adanın Atlarına Ağıt

Sanal 3 Boyutlu Sergi Açıldı

Haber : Kemal Gönüleri

Adanın Atlarına Ağıt isimli Sanal 3 Boyutlu Karma Sergi , Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği’nin Web Sitesinde açıldı.

Katılan Sanatçılar tarafından Sergi için “Biz bir grup ressam olarak yokluklarını üzülerek derinden hissettiğimiz ‘Adaların Atlarına Ağıt’ isimli sergimizi düzenleyerek gerçeklerle yüzleşmeyi sağlayacak bir farkındalık yaratmayı amaçlıyoruz.” denildi.

Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği üyelerinden Aynur Yıldırım, Ayşegül Bayraktar, Ceylan Mutlu, Hatice Tekin, Nihal Güres, Nilüfer İnaltong, Nur Ulubil, Sakine Düzce ve Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği Başkanı Nazan Akpınar‘ın eserlerinin yer aldığı Adanın Atlarına Ağıt isimli Sanat 3 Boyutlu Karma Sergi 1 Haziran 2021 tarihine kadar Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği’nin Web Sitesinde Sanal Sergiler bölümünden izlenebilecek.

Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği’nin Web Sitesinde Sanal Sergiler bölümünden, Adanın Atlarına Ağıt  Sanal Sergi bölümüne tıklayarak izleyebilirsiniz, resimlerin üzerine basarak resimleri büyütebilir, sola doğru kaydırarak bir sonraki resmi görebilirsiniz

Adanın Atlarına Ağıt Sanal Sergisini izlemek için TIKLAYINIZ

Sergi 3 boyutlu olarak da gezilebiliyor.

*****

Read Previous

18 Mayıs 2021 Salı Günün Sergileri

Read Next

Doğum günüm; 19 Mayıs

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: