Annemle Engelleri Aştım Defilesi’ne İlgi Yoğun Oldu

Annemle Engelleri Aştım Defilesi’ne İlgi Yoğun Oldu

Haber : Kemal Gönüleri

  • Muammer Ketenci’nin “Rima 2017 yaz koleksiyonu” defilesi ilgi ile izlendi.
  • İpek Tanrıyar’ın baş manken olarak katıldığı, Türkiye Beyazay Derneği’nin “Annemle Engelleri Aştım Defilesi” Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapıldı.
  • Tuğba Özay da defilede çok beğenilen “Aşkım” şarkısını seslendirdi.
  • Üst düzey konukların arasında Ece Gürsel de vardı.

Türkiye Beyazay Derneği TC. Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen Aşmak İçin Hareket sosyal sorumluluk çalışması kapsamında “Annem İle Engelleri Aştım” projesine destek veren ünlü modacı Muammer Ketenci’nin “Rima 2017 yaz koleksiyonu” defilesi Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapıldı. Defileye ilgi yoğun oldu.

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı Lokman Ayva ile Derneğin Genel Koordinasyon Kurulu Genel Sekreter Necla Sümer’in ev sahipliğinde gerçekleşen defilede TBMM 24. Dönem Milletvekili Gülay Dalman, Modacı Muammer Ketenci ‘ye desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sundu. Defileden önce derneğin okul korosunda yer alan Anneleriyle engelleri aşan çocuklarımız bir konser ve halk oyunu gösterisi yaptılar. Defilede baş manken İpek Tanrıyar ve diğer mankenler beğeni topladı. Eski manken pop şarkıcısı Tuğba Özay müzikseverler tarafından çok beğenilen “Aşkım” isimli şarkısıyla organizasyona renk kattı.

Modacı Muammer Ketenci’nin “Rima 2017 yaz Koleksiyonu”nda yer alan üç adet tuvalet açık arttırmayla satıldı. Elde edilen gelir derneğe bağışlandı. Sait Halim Paşa Yalısının beğeni kazanan lezzetli ikramıyla, deniz üstünde güzel saatler geçiren davetliler tarihi yalıyı da gezdiler.

*****

Önceki

HER ŞEY YOLUNDA…

Sonraki

Çukurova Edebiyatçılar Derneği Şiir Şenliği

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar