Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Sait Halim Paşa Yalısı’nda 19 Şubat Pazar günü kahvaltıda Ayşe Gencer & İmer Demirer Quintet sahne alacak.

Boğaz’ın en güzel yapılarından Sait Halim Paşa Yalısı’nda pazar günleri düzenlenen  “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” kahvaltı ve caz buluşmalarında bu hafta Ayşe Gencer & İmer Demirer Quintet sahne alacak.

Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan nefis bir kahvaltı eşliğinde 19 Şubat Pazar günü  vokalde  Ayşe Gencer,  trompette  İmer Demirer,  klavyede  Serkan Özyıldız,  bas gitarda Erdal Akyol, davulda  Deniz Dündar İstanbullulara keyif dolu saatler yaşatacaklar.

Büyük ilgi gören cazlı kahvaltılar Sait Halim Paşa Yalısı’nda bu sene de Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunda devam ediyor.  “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 10.30’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından, Siemens’in şık ve fonksiyonel küçük ev aletleri ile hazırlanan lezzetli açık büfe ikramlarla başlayıp caz konseri eşliğinde sürüyor.

SAİT HALİM PAŞA YALISI İŞLETMESİ

19. yüzyıl son çeyreğinde Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı günümüzde düğün, kutlama, kurumsal toplantı ve kurumsal davetlerin vazgeçilmez adresi.

Her türlü organizasyon için her mevsimde eşi bulunmaz tarihi bir mekan olan Sait Halim Paşa Yalısı, 13 farklı etkinlik alanı ve 800 kişilik banket kapasitesiyle düğünden konferansa pek çok farklı etkinliğe profesyonel ve dinamik ekibiyle ev sahipliği yapıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı, yaz aylarında yalının denize nazır bahçesi pazar kahvaltıları , açık hava sinemaları ve benzer etkinlikleri ile İstanbullulara farklı keyifler yaşatıyor.

Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

Kahvaltı Fiyatı : 125,oo TL

*****

Önceki

Selda İnci & Örümcek Ağları

Sonraki

20 Şubat Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar