Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oluyor.
  • 9 Nisan’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Ülkü Aybala Sunat & Bilal Karaman Trio konseri ve kahvaltı keyfi sizi bekliyor.
  • Baharın coşkusuyla müzik ve lezzet birleşiyor.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda Boğazın eşsiz güzelliğini kaliteli caz müziği ve lezzetli bir kahvaltı ile birleştiren “Cazlı Kahvaltılar”da bu hafta Ülkü Aybala Sunat & Bilal Karaman Trio konseri var.

Ülkü Aybala Sunat

19.yüzyıl mimari zarafetinin mükemmel ev sahipliği ile buluştuğu Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde Ülkü Aybala Sunat&Bilal Karaman Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

Bilal Karaman

 

Pazar kahvaltısında sahne alacak olan Ülkü Aybala Sunat&Bilal Karaman Trio ; 2007 Nardis Jazz Vokal Yarışması’nda Nardis Özel Ödülü’nü ve Sibel Köse Workshop Ödülü’nü kazandı. İkincisi 2011 yılında yapılan Kapadokya Caz Günleri’nde sahne alan Sunat; halen İstanbul ve yurdun birçok yerinde farklı projeler, isimler, gruplar ve etkinliklerde şarkı söylemeye devam ediyor.

Ahmet Elmas

Ülkü Aybala Sunat’ın vokalist olarak yer aldığı Trio’da; gitarda Bilal Karaman, saksafonda Ahmet Elmas yer alıyor. 2012 yılında Amerikan Guitar Player dergisinde yeni, öne çıkan dört gitaristten biri olarak gösterilen Bilal Karaman alışıldık tariflerin ötesinde, Türk müziğini gelenekten koparıp cazla buluşturuyor.

Ülkü Aybala Sunat

Yalının dinamik ekibinin ev sahipliğindeki “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” etkinliğinde lezzetli kahvaltı menüsü Sait Halim Paşa Yalısı’nın Executive Şefi Oktay Özgün tarafından itinayla hazırlanıyor.

Düğün, toplantı ve davetlerin vazgeçilmez adreslerinden Sait Halim Paşa Yalısı’nda 9 Nisan Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla Ülkü Aybala Sunat & Bilal Karaman Trio ile güzel ve kaliteli müzikle buluşun, güne keyifle başlayın. Tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

Kahvaltı Fiyatı : 125,oo TL

SAİT HALİM PAŞA YALISI’NI TANIYALIM

19. yüzyıl son çeyreğinde Osmanlı mimarisinin görkemli atmosferiyle büyüleyici Boğaz manzarasını bir araya getiren Sait Halim Paşa Yalısı günümüzde düğün, kutlama, kurumsal toplantı ve kurumsal davetlerin vazgeçilmez adresi.

Her türlü organizasyon için her mevsimde  eşi bulunmaz tarihi bir mekan olan Sait Halim Paşa Yalısı, 13 farklı etkinlik alanı ve 800 kişilik banket kapasitesiyle düğünden konferansa pek çok farklı etkinliğe profesyonel ve dinamik ekibiyle ev sahipliği yapıyor.

Sait Halim Paşa Yalısı, yaz aylarında yalının denize nazır bahçesi pazar kahvaltıları , açık hava sinemaları ve benzer etkinlikleri ile İstanbullulara farklı keyifler yaşatıyor.

*****

Önceki

NDS’de Barok Müzik Akşamları “Bendis Topluluğu I” Konseri

Sonraki

AYA Müzayede’den ilk Müzayede

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar