Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Haber : Kemal Gönüleri

  • Baharın meltemiyle boğazın ışıltılı mavisinin buluştuğu noktadaki Sait Halim Paşa Yalısı’nın pazar sabahı “Cazlı Kahvaltıları” artık vazgeçilmez oluyor.

 

  • 5 Mart’ta özgün caz vokalisti olma yanında yazdığı şarkılarla da büyük beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu (Quintet) sahne alıyor. 

Büyük ilgi gören cazlı kahvaltılar Sait Halim Paşa Yalısı’nda bu sene de Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunda devam ediyor.

Şenay Lambaoğlu

Sait Halim Paşa Yalısı “Cazlı Kahvaltıları”  ’nda 5 Mart Pazar günü özgün caz vokalisti olmanın yanında yazdığı şarkılarla da büyük beğeni toplayan Şenay Lambaoğlu (Quintet) sahne alıyor.

Şenay Lambaoğlu, 19. İstanbul Caz Festivali’nde, Akbank Caz Festivali ve Bakü Türk Caz Festivali’nde de büyük beğeni toplamıştı.

Şenay Lambaoğlu’nun solist olarak yer aldığı Quintet’te; klavyede Can Çankaya, bas gitarda Volkan Polat, gitarda Eser Yıldız ve davulda Berke Özgümüş yer alıyor.

“Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” her pazar 10.30’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi Oktay Özgün tarafından, Siemens’in şık ve fonksiyonel küçük ev aletleri ile hazırlanan lezzetli açık büfe ikramlarıyla  başlayıp caz konseri eşliğinde sürüyor.

Sait Halim Paşa Yalısı İşletmesi Genel Koordinatörü Cana Ataç ev sahipliğinde muhteşem bir kahvaltı ve caz dinletisi her pazar sizi bekliyor.

Köybaşı Caddesi No: 83 Yeniköy, İstanbul (0212) 223 05 66

www.saithalimpasa.com

Kahvaltı Fiyatı : 125,oo TL

*****

Önceki

Haberciliğin en güzel ödülü ; Teşekkür

Sonraki

5 Mart Pazar TİYATRO OYUNU

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar