Sait Halim Paşa’da Kahvaltı Ve Caz

Sait Halim Paşa’da Kahvaltı Ve Caz

Haber : Kemal Gönüleri

  • Siemens Ev Aletleri ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda Caz ve Kahvaltı keyfi bu hafta Banu Güven Trio ile devam ediyor.

Boğazın mavi suları eşliğinde kahvaltıyı kaliteli caz müziği ile birleştiren cazlı kahvaltılarda 07 Mayıs Pazar günü Banu Güven Trio konseri var.

Muhteşem mimarinin mükemmel ev sahipliği ile buluştuğu Sait Halim Paşa Yalısı’nda Banu Güven Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

Yalıda kahvaltı ve cazın bu haftaki sanatçısı vokalist İpek Banu Güven’e gitarda Önder Focan, kontrbasta Ozan Musluoğlu eşlik ediyor. Lise ve üniversite yıllarında İstanbul Alman Korosu ve İstanbul Avrupa Korosu’nda söyleyen Güven, gazetecilik mesleğinin yanında amatör olarak müzikle ilgilendi, Bazı etkinliklerde sahneye çıktı. 2007′de Sibel Köse’nin öğrencisi oldu ve Caz Atölyesi çalışmalarına devam etti.

“Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” etkinliğinde, Sait Halim Paşa Yalısı’nın dinamik ekibinin ev sahipliğinde sunulan lezzetli kahvaltı menüsü Executive Şef Oktay Özgün tarafından özenle hazırlanıyor.

Düğün, toplantı ve davetlerin vazgeçilmez adreslerinden Sait Halim Paşa Yalısı’nda 07 Mayıs Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla “ Banu Güven Trio” ile kaliteli müzikle ve eşsiz lezzetle buluşun, güne keyifle başlayın. Tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30                  

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

*****

Önceki

Mixer’de karma sergi: Printed-17

Sonraki

8 Mayıs Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar