Kubilay Kan “Jazz in the Movies” Konseri

Kubilay Kan “Jazz in the Movies” Konseri

Haber : Kemal Gönüleri

  • 10 Şubat Cumartesi günü, Taksim Elite World Hotel Jazz Company’de “Jazz in the Movies” etkinliğinde;  Kubilay Kan’ a basta Mümtaz Solmaz ve davulda Bilge Candan eşlik edecek.

Taksim Jazz Company, müziğin büyüleyici dünyasını sinemanın büyülü atmosferi ile birleştirecek unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 10 Şubat’ta, müzikseverleri sinemanın sihirli atmosferinde unutulmaz bir geceye davet ediyor.

Türkiye’nin önde gelen caz müzisyenlerinden Kubilay Kan, bu geceye özel seçilmiş film müziği eserlerini piyano ve vokal performansıyla izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak.

Kubilay Kan’ a basta Mümtaz Solmaz ve davulda Bilge Candan eşlik edecek.

Jazz in the Movies” etkinliği, sinemanın büyülü dünyasını jazz müziği ile birleştirerek izleyicilere eşsiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

Kubilay Kan, Mümtaz Solmaz ve Bilge Candan‘ın önderliğindeki bu müzikal yolculuk, sinemanın en ikonik müziklerini cazın büyüsüyle birleştirerek unutulmaz bir gece vadediyor.

Bu özel konser, müzikseverleri ve sinema tutkunlarını aynı çatı altında buluşturacak.

Taksim Elite World Hotel Jazz Company, 10 Şubat Cumartesi günü Taksim’deki bu eşsiz deneyimi paylaşmak için müzikseverleri bekliyor

****

Önceki

10 Şubat 2024 Cumartesi Günün Sergisi

Sonraki

11 Şubat 2024 Pazar Günün Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar