İDSO’nun Konseri Lütfi Kırdar’da

İDSO’nun Konseri Lütfi Kırdar’da

Haber : Kemal Gönüleri

  • İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda.
  • İDSO, Orkestra Şefi Daniel Smith yönetiminde Şubat ayının ikinci konserinde ; 09 şubat cuma akşamı piyanistler Gülsin Onay ve Francesco Libetta’ya eşlik edecek.

Medya Takip ve Planlama işleri , Başkanlığını Bengü Bilik‘in yaptığı BEZE Group tarafından yürütülen; İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor.

Orkestra Şefi Daniel Smith

Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta 09 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Orkestra Şefi Daniel Smith yönetiminde solist Gülsin Onay ( Piyano ) ve Francesco Libetta’ya ( Piyano ) eşlik edecek.

solist Gülsin Onay ( Piyano )

Konserde; Wofgang Amadeus Mozart’ın “ İki Piyano ve Orkestra için Mi Bemol Majör Konçerto No. 10 K 365 “ ve Dmitri Shostakovich’in “Senfoni No. 12 ” The Year 1917″ eserleri icra edilecek.

Solist Francesco Libetta ( Piyano )

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda Şubat ayının ikinci Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız.Tüm sanatseverleri konserimize bekliyoruz” diyor.

PROGRAM :

  • Wofgang Amadeus Mozart “İki Piyano ve Orkestra için Mi Bemol Majör Konçerto No. 10 K 365”
  • Dmitri Shostakovich’ “Senfoni No. 12 ” The Year 1917

*****

Önceki

Emin Fındıkoğlu ve Vokalistleri

Sonraki

 9 Şubat 2018 Cuma Tiyatro Rehberi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar