Emin Fındıkoğlu+12 Taşra Kabare’de

Emin Fındıkoğlu+12 Taşra Kabare’de

Haber : Kemal Gönüleri

  • Piyanoda Emin Fındıkoğlu’nun yanı sıra Şenova Ülker, İmer Demirer gibi ünlü isimlerin bir araya geldiği Emin Fındıkoğlu +12 bu kez Taşra Kabare’de sahne alacak.
  • 14 kişilik etkileyici topluluk konserlerinde eşine ender rastlanan bir caz ziyafeti sunuyor.

2015’de İKSV İstanbul Caz Festivali‘nin Açılış Konseri için bir araya gelen Emin Fındıkoğlu +12, Nilüfer (Bursa) ve Gümüşlük (Bodrum) festivallerinde, ayrıca Selçuk, Kuşadası, Beylikdüzü ve Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda gerçekleşen dinletilerde geniş kitlelere çaldı. Modern bir büyük caz orkestrası (big band) müziği sunan oluşumda trompetlerde Şenova Ülker, İmer Demirer, Barış Yazıcı, trombonlarda Işık Üstündağ, Ebru Kennington, Didem Yılmaz, saksofonlarda Meriç Demirkol, Çağdaş Oruç, Duru Tuna, Barış Ertürk, piyanoda Emin Fındıkoğlu, kontrbasta Volkan Topakoğlu, davulda Ekin Cengizkan ve vokalde Meltem Ünel yer alıyor.

26 Mart Pazar akşamı Kadıköyde Taşra Kabarede gerçekleşecek konserde, Emin Fındıkoğlunun bestelerinin yanında, yepyeni düzenlemelerini yaptığı parçalardan oluşan bir repertuvar seslendirilecek. Topluluktaki ünlü isimlerin ve kendi dallarında önde gelen birçok genç müzisyenin soloları ile gecenin parlayacağı konser saat 20:00’de başlayacak.

Kültür ve sanat yapım merkezi olarak 2015’te kurulan Taşra Kabare, Ağustos 2016’da kendi mekanına kavuştu. Kadıköy’ün en merkezi yerinde, Neşet Ömer Sokağı’nda açılan ve iki kattan oluşan Taşra Kabare, İstanbul yemek ve eğlence kültürüne yeni bir soluk getiriyor. İlk dönem kabarelerin ruhunu taşıyan vintage masalar, sandalyeler ve koltuklarla döşeli olan Kabare Katı’nda, canlı performansları keyifle dinleyebilmeniz için son teknoloji ses ve ışık sistemi yaratıldı.

Emin Fındıkoğlu +12 biletleri 30 TLdir

Biletler, Taşra Kabare web sayfası www.tasrakabare.com bilet satıştan ve gişeden temin edilebilir.

KONSER “Büyük Orkestra Cazı” Emin Fındıkoğlu +12

26 Mart 2017 Pazar – Taşra Kabare 20:00

Adres: Neşet Ömer Sok. No. 7 Kadıköy, İstanbul Tel: 0216 321 2161

*****

Önceki

Sait Halim Paşa’da Kahvaltıda Caz Keyfi

Sonraki

Troia’dan Esintiler Sanat Yorum’da

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar