5 Nisan Perşembe Günün Konseri

5 Nisan 2018 Perşembe

Günün Konseri

Hazırlayan : Kemal Gönüleri

Harbiye / İ S T A N B U L

Georgy Voylochnikov Piyano Resitali

PROGRAM :

  • R. Schumann : “Tan Vakti Şarkıları” op.133
  • F. Chopin : Etüt op.25 no 5
  • A. Scriabin : Etüt op.42 no 5
  • S. Prokofiev : Sonat No 4 op 29

***ARA***

  • M. Musorgski : Bir sergiden tablolar

Georgy Voylochnikov, piyano

Georgy Voylochnikov, 1985 yılında Voronezh’de (Rusya) doğdu. 2002’den 2006’ya kadar, Moskova’daki Gnessins Müzik Kolejinde A. Khitruk’un sınıfında eğitim aldı. 2006’da, S. Igolinsky’nin sınıfında Moskova Konservatuvarına kaydolur ve bu dönemde prestijli ödüller kazanır: Moskova’da 4. Uluslararası Scriabine Yarışması’nda birincilik ödülü, Andorra’da “Premi principat” ikincilik ödülü ve Cologne’da Uluslararası Müzik Yarışması’nda birincilik ödülü ve «izleyici ödülü ».

Ekim 2014’ten beri, Voylochnikov, Cologne Müzik ve Dans Üniversitesinde Ilja Scheps’in sınıfında öğrenimine devam etmektedir. Cologne Akademisinde Karlrobert Kreiten Yarışması’nda birincilik ödülü almıştır. 2015’te, Moskova’daki ünlü Tchaïkovski Yarışması’na katılmak için seçilmiş ve Bonn’daki Uluslararası Telekom Beethoven Yarışması’nda; bir yıl sonra ise, Güney Afrika’da Pretoria’daki Unisa Yarışması’nda ve Dortmund’daki Schubert Yarışması’nda yarı finale kalmıştır. Kasım 2017’de, İstanbul Orchestra’Sion – Uluslararası Piyano Yarışması’nda ikincilik ödülü kazanmıştır.

NDS Gösteri Salonu – Saat:19.30

Adres : Notre Dame de Sion Fransız Lisesi Cumhuriyet cad no 127 Harbiye – Istanbul

Tél. 0 212 219 16 97

*****

Önceki

5 Nisan Perşembe Tiyatro Rehberi

Sonraki

5 Nisan Perşembe Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar