2 Şubat 2018 Cuma İDSO CKM’de

2 Şubat 2018 Cuma

İDSO CKM’de

Haber : Kemal Gönüleri

  • İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Caddebostan Kültür Merkezi’nde…
  • İstanbul Devlet Senfo2018 ni Orkestrası, Şubat ayının bu ilk konserinde Orkestra Şefi Massimilano Caldi yönetiminde Çellist Benedict Kloeckner’e eşlik edecek

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, bu hafta 02 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde Orkestra Şefi Massimilano Caldi yönetiminde solist Benedict Kloeckner’e ( Çello ) eşlik edecek.

Orkestra Şefi_Massimilano Caldi

Konserde; Pietro Mascagni’nin “Cavalleria Rusticana – Intermezzo”; Robert Schumann’ın “ La Minör Çello Konçertosu” ve Felix Mendelssohn’un “ Senfoni No.4” eserleri icra edilecek.

Çellist_Benedict Kloeckner

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Caddebostan Kültür Merkezi’nde Şubat ayının ilk Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız.Tüm sanatseverleri konserimize bekliyoruz” diyor.

PROGRAM

  • Pietro Mascagni “ Cavalleria Rusticana – Intermezzo”
  • Robert Schumann “ La Minör Çello Konçertosu”
  • Felix Mendelssohn “ Senfoni No.4”

*****

Önceki

1 Şubat Perşembe Günün Sergileri

Sonraki

2 Şubat 2018 Cuma Tiyatro Rehberi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar