17 Kasım Cuma GÜNÜN KONSERİ

17 Kasım 2017 Cuma GÜNÜN KONSERİ

Hazıralayan : Kemal Gönüleri

Beşiktaş /  İ S T A N BU L

  • Cuma Akşamlarının Klasiği İDSO Denizbank Konserleri bu hafta Fulya Sanat Merkezi’nde…
  • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, 17 Kasım Cuma Akşamı Çello Sanatçısı Jakob Koranyi’ye eşlik edecek. Bu Konserde Orkestra Şefi Antonio Pirolli…
Şef Antonio Pirolli

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 17 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde Orkestra Şefi Antonio Pirolli’nin yönetiminde solist Jakob Koranyi’ye ( Çello ) eşlik edecek.

Jakob Koranyi

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Fulya Sanat Merkezi’nde 17 Kasım Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız. Konserde; Giuseppe Verdi’nin “Talihin Kudreti Uvertürü” , Joseph Haydn’ın “Do Majör Çello Konçertosu”, Antonin Dvorak’ın “Karnaval Uvertürü” ve “The Water Goblin” eserleri icra edilecek. Bu güzel konserin keyfini birlikte yaşayalım” diyor.

PROGRAM

  • Giuseppe Verdi “Talihin Kudreti Uvertürü”
  • Joseph Haydn “Do Majör Çello Konçertosu”
  • Antonin Dvorak “Karnaval Uvertürü”
  • Antonin Dvorak “The Water Goblin”

www.idso.gov.tr

*****

Önceki

16 Kasım Perşembe GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

17 Kasım Cuma GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar