16 Mart 2018 Cuma İDSO CKM’de

16 Mart 2018 Cuma

Caddebostan Kültür Merkezi’nde

Haber : Kemal Gönüleri

  •  İDSO DenizBank Konserleri bu hafta Caddebostan Kültür Merkezi’nde ki konserin Orkestra Şefi Jessica Cottis…
  • İDSO, 16 Mart Cuma Akşamı Klarinet Sanatçısı Ayşegül Kirmanoğlu, Viyola Sanatçısı Raphael Aubry ve Keman Sanatçısı Roman Fedchuk’a eşlik edecek
Jessica Cottis

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO,

Ayşegül Kirmanoğlu

bu hafta 16 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde Orkestra Şefi Jessica Cottis yönetiminde solist Ayşegül Kirmanoğlu ( Klarinet ), solist ( Viyola ) ve solist Roman Fedchuk’a ( Keman ) eşlik edecek.

Roman Fedchuk

Konserde; Özcan Sönmez’in “ Keman Konçertosu”, Max Bruch’ın “Klarinet ve Viyola için İkili Konçerto, Op. 88” ve Vaughan Williams’ın “Senfoni No.2 “ Londra” eserleri icra edilecek.

Raphael Aubry

İDSO Müdürü Sezai Kocabıyık, “ Caddebostan Kültür Merkezi’nde 16 Mart Cuma  akşamı gerçekleştireceğimiz konserimizde yine klasik müzik dolu bir akşam yaşayacağız.Tüm sanatseverleri konserimize bekliyoruz” diyor.

PROGRAM

  • Özcan Sönmez  “ Keman Konçertosu”
  • Max Bruch  “Klarinet ve Viyola  için İkili Konçerto, Op. 88”
  • Vaughan  Williams  “Senfoni No.2 “  Londra”

*****

Önceki

16 Mart 2018 Cuma Tiyatro Rehberi

Sonraki

Kubilay Kan ile ‘Unutulmayanlar’

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar