10 Mayıs 2019 Cuma İDSO Süleyman Seba’da

10 Mayıs 2019 Cuma

İDSO Süleyman Seba’da

Haber : Kemal Gönüleri

Fulya-Beşiktaş / İ S T A N B U L

  • İDSO DenizBank Konserleri’nde Mayıs Ayının İkinci Konseri Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde… Konserin Orkestra Şefi Raoul Grüneis…
  • İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, 10 Mayıs 2019 Cuma Akşamı Fagot Sanatçısı Cavit Karakoç, Mezzo Soprano Asude Karayavuz ve Devlet Çoksesli Korosuna eşlik edecek.
Şef Raoul Grüneis

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor.

Cavit Karakoç (Fagot)

Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, 10 Mayıs 2019 Cuma akşamı saat 20.00’de Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde Orkestra Şefi Raoul Grüneis yönetiminde solist Cavit Karakoç’a (Fagot) eşlik edecek.

Konserin ikinci yarısında orkestra, Devlet Çoksesli Korosuna ve solist Asude Karayavuz’a ( Mezzo Soprano ) eşlik edecek. Devlet Çoksesli Korosu’nun şefliğini Burak Onur Erdem yapacak.

Koro Şefi Burak Onur Erdem

Konserde; Carl Maria Von Weber’in “ Op.75 Fa Majör Fagot Konçertosu” ve Johann Sebastian Bach’ın “ Matheus Passion” eserleri icra edilecek.

Asude Karayavuz ( Mezzo Soprano )

İDSO Müdürü & Program Koordinatörü Bülent Evcil; “ 10 Mayıs Cuma akşamı gerçekleştirilecek konserimizde tüm müzikseverleri Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde görmekten mutluluk duyacağız. Bu klasik müzik akşamını hep beraber yaşayalım” diyor.

PROGRAM :

  • Carl Maria Von Weber “ Op.75 Fa Majör Fagot Konçertosu”
  • Johann Sebastian Bach “ Matheus Passion”

*****

Önceki

Nişantaşı Üniversitesi’nden TGC Basın Müzesi’ne ziyaret

Sonraki

10 Mayıs 2019 C U M A Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar