Yeryüzü Sanatçıları & “Sanatın Renkleri”

Yeryüzü Sanatçıları Topluluğu &

“Sanatın Renkleri”

Haber : Kemal Gönüleri

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi ; Yeryüzü Sanatçıları Topluluğu‘nun “Sanatın Renkleri” Sergi, Söyleşi ve Konserden oluşan etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

9 Şubat 2019 Cumartesi günü 17.00 ila 20.00 saatleri arasında Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek olan  etkinliğin sunumunu Öznur Tektaş yaparken, etkinliğin Onur Konuğu ise Prof.Dr. Nurseren Tor.

Prof.Dr. Nurseren Tor

Saat 17.00’de “Sanatın Renkleri” Sergi’nin açılışından sonra ; saat 18.00’de söyleşi ve ardından saat:19.30’da da konser başlayacak.

Yeryüzü Sanatçıları Topluluğu’nun “Sanatın Renkleri” Sergi, Söyleşi ve Konser etkinliğinde yer alan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Akın Ok, Ayben Duru, Aylin Ataç, Bektaş Çolak, Berrin İlhan, Binali İlgün, Deniz Tokgöz, Dilruba Erenler, Diren Kartal, Esra Bezci, Funda Keskinci, Gonca Karapınar, Hüseyin Alemdar, Hüseyin Günerİ, İrfan Seçkin, Kemal Gönüleri, Mehmet Çiçek, Mehmet Kılıç, Mehmet Koç, Mehmet Özgür Ersan, Meral Tan, Mükerrem Turhan, Nihal Güres, Niyazi Yaşar, Nurseren Aydeniz, Nurseren Tor, Selma Kır, Serap Aslı Araklı, Şükran Yangın Üst ve Veysel Deneç.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi

Adres : Cumhurıyet Cad. No:28 Kartal/İstanbul

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.