11 Şubat 2018 Pazar İzzet Günay’a Saygı

11 Şubat 2018 Pazar

İzzet Günay’a Saygı

Hazırlayan : Kemal Gönüleri

Fatih / İ S T A N B U L

İzzet Günay’a Saygı Gecesi

İBB ve Eskader İzzet Günay için görkemli bir saygı gecesi hazırladı

ESKADER (Edebiyat Sanat ve Kültür Araştırmaları Derneği) ve İBB Kültür Dairesi Başkanlığı’nın her ay birlikte düzenlediği “Saygı Gecesi” dizisinin Şubat ayı programında değerli tiyatro ve sinema sanatçısı İzzet Günay’ı konuk edecek. Yeşilçam’ın usta oyuncusu İzzet Günay‘a Saygı Gecesi, izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşatacağa benziyor.

Gece kapsamında kokteyl, fotoğraf sergisi, belgesel gösterimi ve panel düzenlenecek. Günay’ın hayatının ve oyunculuğunun konuşulacağı ve sunuculuğunu Cengizhan Orakçı’nın yapacağı panelde Attila Dorsay, İhsan Kabil ve Şerif Aydemir konuşacak. Panelin idareciliğini ise sinema ve tiyatro dünyasının önemli ismi Çiğdem Tunç üstlenecek.

11 Şubat Pazar akşamı saat 19.00’da Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek geceye İzzet Günay ile birlikte Yeşilçam’ın usta oyuncuları ve kültür-sanat camiamızın önde gelen sürpriz isimlerinin de katılması bekleniyor.

Fatih Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi-Saat:19.00-22.00

Adres:Hırka-i Şerif Mah.Akşemsettin Cad. No:52, Fatih

Etkinlik ücretsiz olup, herkese açıktır.

*****

Önceki

11 Şubat 2018 Pazar Akın Ok Etkinliği

Sonraki

11 Şubat 2018 Pazar Günün Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar