“Eline Sağlık Anneciğim” tanıtıldı

“Eline Sağlık Anneciğim”

İstanbul’da Tanıtıldı

Haber : Kemal Gönüleri

  • PET Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Köksal Yaykıran’ın “Eline Sağlık Anneciğim” Kitabının İstanbul Tanıtımı Başarıyla Yapıldı

Zeynep Köksal Yaykıran’ın “ Eline Sağlık Anneciğim” Kitabı’nın “Tanıtım Toplantısı ve İmza Günü” Ankara’dan sonra İstanbul’da da yapıldı.

Zeynep Köksal Yaykıran, Yayın Danışmanı Faruk Şüyün, Proje Danışmanı Bengü Bilik

Özel Tanıtım Toplantısı ve İmza Günü”ne Yayın Danışmanı Faruk Şüyün, Proje Danışmanı Bengü Bilik ile Köksal Ailesi, KEV dostları ve medya dostları katıldılar.

İş kadını ve iki çocuk annesi olan, yemek yapmayı çok seven ve bu konuda araştırmalar da yapan Zeynep Köksal Yaykıran’ın yazdığı “ Çocuk Yemek Kitabı”nın geliri Üniversite öğrencilerine burs ve eğitim desteği veren KEV – Köksal Eğitim Vakfı’na bağışlanıyor.

Zeynep Köksal Yaykıran

Zeynep Köksal Yaykıran ; “Bebekleriniz için katı gıdaya geçiş hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz bir başvuru kaynağı niteliğindeki kitabımda bebeklerin 5. ayından itibaren ona her öğünde ne hazırlayabileceğiniz sorusunun yanıtını pratik tariflerle verdim. Eline Sağlık Anneciğim’de Akdeniz, Ege, Türk ve dünya mutfaklarından örneklerle kendi tariflerim yer alıyor. Eser her öğün için düzenlenmiş haftalık ve aylık örnek mönülerle okuyucuyu “Bugün ne pişirsem?” derdinden de kurtarıyor. Bebeklerimi memeden mamaya geçirirken yaptığım yemekleri, uyguladığım teknikleri ve tecrübelerimi detaylarıyla aktarıyorum. Meyve ve sebze püreleriyle başlayan tarifler, bebeklerin yaşı ilerledikçe çocuk ve yetişkin yemeklerine, tüm ailenin afiyetle yiyeceği hafif, besleyici ve sağlıklı bir mutfağa dönüşüyor. Obeziteye giden yolu engelleyen bir rehber kitaptır” diyor.

Anne ve babalar, ebeveyn adayları satın aldıkları her kitapla yıllardır imkanı kısıtlı üniversite öğrencilerine burs veren Köksal Eğitim Vakfı’na da destek sağlamış oluyor. Yazar, Zeynep Köksal Yaykıran aynı zamanda KEV Başkanlığını yürütmektedir.

Faruk Şüyün – Zeynep Köksal Yaykıran 

(KEV) KÖKSAL EĞİTİM VAKFI

( kev.org.tr )

Pet Holding YK Başkanı Prof. Dr. Güntekin Köksal tarafından bağımsız, dinamik, şeffaf, güvenilir ve istikrarlı bir kurum olma vizyonuyla kurulan KEV; başarılı olup maddi imkanı kısıtlı, çalışkan, güvenilir, dürüst ve öncü gençleri öğrenim süresince desteklemek misyonuyla çeyrek asırdır yoluna devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne KEV, yüzlerce üniversite öğrencisine burs imkanı tanımış ve çeşitli yardımlarda bulunmuştur. KEV Bursiyerlerinin, Başkent’in kültür ve sanat etkinliklerine katılımına, ücretsiz eğitim programları ile sertifika almalarına, yaz dönemlerinde staj yapmalarına ayrıca imkan sunuyor. KEV, bu zamana kadar birçok mühendis, avukat, idareci, hakim, doktor, sanatçı ve iş insanının yetişmesine ön ayak oldu ve olmaya da devam ediyor. KEV mezunları, Türkiye’de ve dünyada birbirinden farklı şirketlerde ve pozisyonlarda başarılı bir şekilde çalışıyor. KEV, bursiyerlerini belirlerken, öğrencilerin aydınlık Türkiye için artı değer sağlayacak, güvenilir, dürüst ve öncü bireyler olmasını göz önünde bulunduruyor.

* Eline Sağlık Anneciğim” kitabı tüm Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Şubeleri’nde ve diğer satış noktalarında satılmaktadır.

*****

Önceki

İGİAD İftarında İş Dünyası buluştu

Sonraki

İDSO Yaza Merhaba Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar