Heykeltraş Mehmet Aksoy’dan İmza Günü

Heykeltraş Mehmet Aksoy’dan İmza Günü

Haber : Kemal Gönüleri

55. sanat yılını kutlayan değerli sanatçı Mehmet Aksoy ; “Çekicin Rüzgarındaki Ezoterik İllüzyonlar” adlı sergi kitabını  13 Nisan 2017, Perşembe günü  15:00 ila 19:00 saatleri arasında Anna Laudel Contemporary‘de Sanatseverler için imzalayacak.

Anna Laudel Contemporary‘den yapılan yazılı açıklama şöyle: Anna Laudel Contemporary olarak, Küratör Dr. Klaus Wolbert’ın önsözü ve Vahit Tuna’nın tasarımı ile bu sene 55. sanat yılını kutlayan değerli sanatçı Mehmet Aksoy’un “Çekicin Rüzgarındaki Ezoterik İllüzyonlar” adlı sergi kitabının, 13 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştireceği imza gününde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Mehmet Aksoy’un taş ve metal kullanarak mistik doğa olaylarını, Şamanizm ve tanrı imgelerinin etkilerini yansıttığı, üretim sürecini ve işlerini yakından görebileceğimiz kitap, sınırlı sayıda Türkçe ve İngilizce basıldı. Mehmet Aksoy’un ışık ve renklerle dolu sihirli dünyasına yer verdiği sergiyi ve kitabını kendisinin anlatımıyla sizlerle buluşturacağımız etkinlik 15:00 – 19:00 saatleri arasında, Anna Laudel Contemporary’de gerçekleşecek.

“Çekicin Rüzgarındaki Ezoterik İllüzyonlar” isimli kişisel sergisiyle, beş yıl aradan sonra benzersiz çalışmalarını sunan usta heykeltıraş Mehmet Aksoy, ilk defa bu sergide yer alan yeni çalışmalarının yanı sıra, son dönem işlerini de kapsayan değerli bir seçki ile geçtiğimiz ay sanatseverlerle buluştu. Sanatçının 55 yıllık sanat birikiminin izlerini takip etmemizi sağlayan sergi 20 Nisan tarihine kadar Anna Laudel Contemporary’de devam edecek.

Mehmet Aksoy ile “Çekicin Rüzgarındaki Ezoterik İllüzyonlar” Sergi Kitabının İmza Günü

13 Nisan 2017, Perşembe – Saat 15:00 – 19:00

Adres: Bankalar Caddesi 10 Karaköy/Beyoğlu

*****

Önceki

13 Nisan Perşembe Gültekin Çizgen Fotografmetre’de

Sonraki

Eyüp Ataş “BAKIŞTA” Galeri/Miz’de

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar