23 Mayıs Salı YADIMIZA DÜŞENLER

23 Mayıs 2017 Salı YADIMIZA DÜŞENLER

Hazırlayan : Kemal Gönüleri

Taksim /  İ S T A N B U L

Yadımıza Düşenler SON Program / Ömer ŞAN ve Talip Özkan

Ahmet Özdemir Yılın son proğramına Sanatseverleri davet ederken ;
“2016-2017sezonnun final programında yâdımıza 27 Mayıs 2010’da aramızdan ayrılan iki büyük sanatçımız düştü. Ömer Şan ve Talip Özkan… 
Kaynak kişi, derleyen ve notaya alan nitelikleriyle onlarca türküyü repertuarımıza kazandıran, onlarca Türk halk müziği sanatçısını yetiştiren, iki güzel insan… İnsanı insan eden bütün meziyetlerle donatılmış gönül dostları..
Onların fani vücudu bugün toprak olsa da eserleriyle yaşıyorlar, anılarıyla ve iz bırakan örnek kişilikleriyle yâdımızdan uzak kalmayacaklar.
Her zaman olduğu gibi Ayten Ayna ve Erkan Başyıldız programımıza sesleriyle, yürekleriyle destek vermeyi sürdürecekler. Umuyorum imkân bulan TRT’nin ve Halk müziğimizin vefalı sanatçıları bizimle birlikte olacaklardır. Bu günü kadar sevgili Mustafa Tatlıtürk, Ayten Ayna, Erkan Başyıldız, Rüstem Avcı, Recep Ergül, Serkan Özdemir, Armağan Coşkun Elçi, Arif Şentürk, Sezai Efiloğlu, Enver Merallı, Uğur Kaya, Serhan Çekem, Mualla Tetik gibi pek çok dost bir davet beklemeden bizlerle birlikte oldular. Hepsine içten teşekkür ediyorum. “ diyor.

Taksim Atatürk Kütüphanesi-Saat:18.30

Adres:Gümüşsuyu Mahallesi, Miralay Şefik Bey Sok. No:6,Taksim

*****

Önceki

22 Mayıs Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

23 Mayıs Salı GÜNÜN KONSERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar