Kubilay Kan & “Equinox”

Kubilay Kan & “Equinox”

Haber : Kemal Gönüleri

Piyanist, kompozitör Kubilay Kan

Piyanist, kompozitör Kubilay Kan‘dan yeni single: Ünlü piyanist müzisyen Kubilay Kan, müzikseverleri büyüleyen yetenekleriyle yeni bir single ile karşımıza çıkıyor. “Equinox“, dinleyicilere eşsiz bir müzikal yolculuk sunan, etkileyici bir solo piyano eser olarak öne çıkıyor. “Equinox“, Kubilay Kan‘ın yeteneklerini ve sanatsal vizyonunu sergileyen muhteşem bir yapıt. Kendine özgü piyano melodileri, özgün düzenlemeleri ve duygusal derinliğiyle dinleyicileri etkisi altına alacak bir deneyim sunuyor.

Bu single, Kubilay Kan‘ın müzik kariyerindeki mükemmeliyetçiliğini ve sanatsal vizyonunu yansıtan bir kilometre taşı niteliğinde. Albümün kapak tasarımı usta fotoğrafçı Metcan Eras’ a ait.
Equinox” single’ı, 23 Eylül tarihinde tam da ekinoks vaktinde tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Kubilay Kan‘ın müzikseverlerle buluşacak olan bu muhteşem eseri, dinleyicileri büyüleyecek eşsiz piyano performansı ile onları müziğin büyülü dünyasına davet ediyor.

*****

Önceki

“Altın Koza, Kendi Küllerinden Doğan Bir Festival”

Sonraki

25 Eylül 2023 Pazartesi Günün Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar