Yeni Yıla Merhaba Sergisi Açıldı

Yeni Yıla Merhaba Sergisi Açıldı

Haber ve Fotograflar: Kemal Gönüleri

  • Fevziye Özmen’in 5 Aralık 2017 Salı Günü Saat 17.30’da açılan “Yeni Yıla Merhaba” isimli Kişisel Sergisi 11 Aralık’a kadar İstanbul Deniz Müzesi Haluk Şahsuvaroğlu Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecek.

Fevziye Özmen‘in “Yeni Yıla Merhaba” İsmini verdiği 14.Kişisel Resim Sergisi 5 Aralık 2017 Salı Günü Saat 17.30′da İstanbul Deniz Müzesi Haluk Şahsuvaroğlu Sergi Salonu‘nda düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Fevziye Özmen ; “Yeni Yıla Merhaba” isimli Kişisel Sergisinde 70 adet birbirinden güzel tablolarının yanı sıra, Fevziye Özmen‘in minik Torunu Temmuz Sarıyer‘ın anneannesine ve dedesine hediye ettiği iki adet tablosu da  Sanatseverlerin beğenisine sundu.

*****

Facebook’ta yer alan Fotograflar için tıklayınız

*****

Üyesi bulunduğu Ressamlar Derneği, Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD) ve Rekreasyon Derneği üyeleri , yakın akrabaları, Ressam Arkadaşları, Dostları, Sanatseverler ve Medya mebsupları Fevziye Özmen‘i bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.

Fevziye Özmen‘in “Yeni Yıla Merhaba” isimli Kişisel Sergisi 11 Aralık‘a kadar İstanbul Deniz Müzesi Haluk Şahsuvaroğlu Sergi Salonu’nda hergün 09.00-17.00 saatleri arasında Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

*****

Read Previous

Mersin Kitap Fuarında

Read Next

Antonina, ‘Birlik’ sergisi ile açıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: