“YENİ YIL” Sergisi Akyol Sanat Galerisi’nde açılıyor

“YENİ YIL” Sergisi

Akyol Sanat Galerisi’nde açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • 9 Ocak 2020 Perşembe günü açılacak olan sergi 21 Ocak akşamına kadar Akyol Sanat Galerisi’nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Yöneticiliğini Ressam Ayla Akyol‘un yaptığı Akyol Sanat GalerisiYeni Yıl” isimli Karma Sergiye ev sahipliği yapıyor.

9 Ocak 2020 Perşembe günü saat 17.00’de düzenlenecek bir kokteyl ile Sanatseverlerin beğenisine sunulacak olan Sergi için Galeri Sahibi Ressam Ayla Akyol ” Sevgili Sanatçı Dostlarımız, “Yeni Yıl” Sergimiz, 9. Ocak 2020 Perşembe Günü, Saat 17.00 – 20.00 arasında Akyol Sanat Galeri’de Açılıyor…Birbirinden değerli eserleri görmek, Arkadaşlarınıza ve Sevdiklerinize hediye etmek veya Kolleksiyonunuza katmak için siz Sanatseverleri sergimize bekliyoruz… Sevgi ve Saygılarımızla.” dedi.

Sergiye Katılan Sanatçılar :

Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Ayşenur Özsankur, Betül Vural, Beyza Bayraktaroğlu, Cahide Topaloğlu, Canan Arabacı Doğruer, Demet Aytuna, Emine Yılmaz, Fehmi Bildik, Fergün Erkmen, Fevziye Özmen, Gülçin Alpay, Harika Ören, Haydar Şendur Cankutan, Hülya Ataözden, Kadir Özak, Kamer Nesrin Gümüşayak, Nazan Akpınar, Sedef Yavuzalp, Neşe Gümüşçüoğlu, Nil Batmanoğlu Künbi, Nilüfer Batmanoğlu, Nur Ulubil, Özlem Sezen, Öznur Balcı, Perihan Bildik, Pervin Bülbül, Pınar Sünbül, Sedat Kumova, Serpil Akgün, Sevda Ceylan, Sevda Güven, Sevin Akış, Süreyya Oskay, Şehnaz Aykaç, Tülay Aner Güzeldere, Yasemin Toydemir Balkan ve Zerrin Çiğdem Aner.

“Yeni Yıl” Sergisi 21 Ocak akşamına kadar Akyol Sanat Galerisi‘nde Pazar günü hariç diğer günlerde 14.00-19.00 saatleri arasında Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

( A.A.C ) Ayla Akyol Sanat Galerisi

Adres : Şakayık Sokak .. Desen Apartmanı . No:17 Teşvikiye/İstanbul

Tel : 0 212 231 61 50

*****

Önceki

7 O C A K 2020 S A L I Günün Sergileri

Sonraki

Adana’nın Kurtuluşu; 5 Ocak Bayramının Önemi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar