Ulugöl Plaza‘da muhteşem Sergi

Ulugöl Plaza‘da muhteşem Sergi

Haber : Kemal Gönüleri

Küratörlüğünü Esma Bayraktar‘ın yaptığı “Sanat Her Yerde” Karma Resim Sergisi , Ulugöl Plaza‘da 20 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 17.00’de düzenlenen bir kokteyl ile Sanatseverlerin beğenisine sunuldu

26 Haziran‘a kadar açık kalacak olan sergiye Katılan Sanatçılar :

Atilla Aktürk, Azniv Çoban, Ayla Kılıçığlu, Bekir Üstün, Başak Tiryaki Nakip, Bedia Sakin, Cahide Topaloğlu, Canan Erdem Karabel, Emine Kasap Karakoç, Esma Bayraktar Özparpucu, Ece Öztürk, Fehmi Bildik, Hüseyin Macar, Hayriye Kuran, Hulki Karabel, Hakan Arslan, Kasım Tuygun, Mehtap Ulugöl, Münteha Tuga, Nebiye Elmas, Neşe Kalınbacak, Onur Aras, Serap Gürcan, Sabire Erözgün Uyanıker, Selma Talay, Şehnaz Aykaç, Şükran Arıcan, Tülin Kaynak, Yasemin Aliköleoğlu, Yeşim Kurt, Yıldız Dilan, Zeynep Diker

“Sanat Her Yerde” Karma Resim Sergisi için Küratör Esma Bayraktar yaptığı yazılı açıklamada ; “Sanatın insan ruhundaki iyileştirici özelliğinin, birleştirici ve bütünleştirici gücünün bilincinde olan tüm kurumlar hangi sektörde olursa olsun sanatın önemini kavrayıp kurumlarında yer vermeye başladılar. Sanat adına umut verici  bu durum tüm sanatçıları da mutlu etmekte ve her türlü olumsuzluğa rağmen sanata sarılmaya  , üretmeye teşvik etmektedir.

Bu bağlamda sektörün önde gelen isimlerinden Ulugöl Otomotiv sahibi Nejat Ulugöl sanata kucak açmış ve dünyaca ünlü iki büyük markanın bulunduğu Ulugöl Plaza’da sanata yer vermiştir. Sanata yakın ilgi duyan satış müdürü Yeşim Teoman’ın da sanat tutkunu olması ve büyük bir heyecanla konuya eğilmesiyle Ulugöl Plaza‘da 32 deneyimli sanatçıyla ilk sergimizi açıyoruz.. Sergimize kucak açan Ulugöl Otomotiv Ulugöl PLAZA  sahibiNejat Ulugöl‘e teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Ulugöl Otomotiv Ulugöl PLAZA 

Adres : Vedat Günyol Caddesi No:20 Küçükbakkalköy/Ataşehir

*****

Önceki

23HaziranCumartesi Günün Sergileri

Sonraki

25HaziranPazartesi Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar