Sülayman Saim Tekcan Ödülünü aldı

Sülayman Saim Tekcan Ödülünü aldı

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul Sanat Magazin‘in kuruluşunun 5.Yıl kutlamaları ışığında ; düzenlenen 2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödülleri‘nden ;  İMOGA İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi‘nde düzenlenen mütavazı bir törenle  mazeretinden dolayı geceye katılamayacak olan Süleyman Saim Tekcan‘a Ödülü takdim edildi.

Komple Sanatçı Süleyman Saim Tekcan‘a “EMEĞE SAYGI” Ödülü 30 Eylül 2017 Cumartesi günü Süleyman Saim Tekcan‘ın kurmuş olduğu İMOGA İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi‘nde teslim edildi.

Usta Sanatçı Süleyman Saim Tekcan‘a “EMEĞE SAYGI” ödülünün teslimi sırasında düzenlenen küçük törende İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri , Ödül Töreninin Sanat Yönetmeni ve Komisyon Başkanı Akın Ok ve İstanbul Sanat Magazin‘in Teknik İşler Sorumlusu Güçlü Gönüleri ve Coldwell Banker-Veritas Temsilcisi Mustafa Özer Gelişli hazır bulundular.

İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri ; Süleyman Saim Tekcan‘a ödülünü teslim ederken İstanbul Sanat Magazin’in 5.Yıl kutlamaları kapsamında “EMEĞE SAYGI” ödülü için Tesbit ettiğimiz isimler sanat uğrunda yıllarını verdiler. Bunlar arasında Süleyman Saim Tekcan’da var. Sizler için ne yapsak azdır.. Biz sizleri Sanata verdiğiniz hizmetler için yürekten alkışlıyoruz. Ödülümüzü kabul ettiğiniz için de teşekkürlerimizi sunuyoruz”dedi.

İstanbul Sanat Magazin‘in Sanata ve Sanatçıya verdiği değere değinen Süleyman Saim Tekcan “ EMEĞE SAYGI ödülü için teşekkürlerimi sunarım. Sanata ve Sanatçıya verdiğiniz değer çok önemlidir. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

*****

Önceki

3 Ekim 2017 Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

“Bir dünya bir çok hikaye” Sergisi tanıtıldı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar