“Mevsimlerin Rengi” Akyol Art Center’de açılıyor

“Mevsimlerin Rengi”

Akyol Art Center’de açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Bilindiği gibi her Mevsimin kendine özgü bir Rengi vardır.. Kışlar bembeyazYazlar Masmavi… Baharlardan ilkbahar Yemyeşil , Sonbahar ise Sapsarıdır.

Yöneticiliğini Ressam Ayla Akyol‘un yaptığı Akyol Art Center Ressamları Sanatseverlere “Mevsimlerin Rengi” isimli Karma Sergiyi sunuyor.

“Mevsimlerin Rengi” isimli Karma Sergide eserleri yer alan Sanatçıların isimleri şöyledir:

Ahmet Özol, Alev Demirksen, Asuman Türkkan, Ayda Ersoy, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Ayşenur Özsankur, Betül Vural, Canan Arabacı, Defne Etiz, Demet Aytuna, Emine Yılmaz, Faruk Kırlı, Fehmi Bildik, Fergün Erkmen, Feriha Aldoğan, Fevziye Özmen, Figen Koylan, Fügen Ergüven, Gül Batmanoğlu Çetin, Gülçin Alpay, Haydar Şendur Cankutan, Hülya Ataözden, Mutahhar Peker, Nazan Akpınar, Nil Batmanoğlu Künbi, Nilüfer Batmanoğlu, Nur Ulubil, Nurcan Orman, Özlem Sezen, Öznur Balcı, Pervin Bülbül, Pınar Sünbül, Ruhşen Yıldız, Sedat Kumova, Selcan Odabaşıoğlu, Selma Tokdemir, Seval Gülün, Tuğrul Çalış, Tülay Aner Güzeldere, Tülin Erkmen, Yasemin Toydemir Balkan ve Zerrin Çiğdem Aner.

9 Mayıs 2019 Perşembe günü Saat :17.00‘de düzenlenecek bir kokteyl ile Sanatseverlerin beğenisine sunulacak olan sergi 23 Mayıs‘a kadar Akyol Art Center‘de; Sergi boyunca Pazar günleri hariç hergün 14.00 ile 19.00 arasında Sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Akyol Art Center

Adres : Şakayık Sokak No:17 Desen Apt. Da:1 Teşvikiye/İstanbul

*****

Önceki

8 Mayıs 2019 Çarşamba Günün Sergileri

Sonraki

8 Mayıs 2019 Çarşamba Günün Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar