“Mabetlerimiz “ Sergisi Çorum’da

“Mabetlerimiz “ Karma Sergisi Çorum’da

Haber : Kemal Gönüleri

  • Sergi , Çorum Belediyesinin sponsorluğunda 15 Eylül 2017 Cuma günü Çorum Sanat Müzesi ve Galerisi’nde açılacak.
  • “Mabetlerimiz” Sergisi 30 Eylül’e kadar Sanatseverler tarafından gezilebilecek.

Çorum Belediyesinin sponsorluğunda ; Ressam Ayla Akyol Yönetiminde faaliyetini sürdürmekte olan Akyol Sanat Merkezi Sanatçılarının katılımı ile yapılacak olan “Mabetlerimiz “ Karma Sergisi , 15 Eylül 2017 Cuma günü saat 14.00’de Çorum Sanat Müzesi ve Galerisi‘nde düzenlenecek bir kokteylle açılıyor.

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü

Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü‘nün himayelerinde yapılacak olan “Mabetlerimiz” Sergisi için Çorum‘a gidecek olan Akyol Sanat Merkezi Sanatçılarını , Çorum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mustafa Ercan‘ın hazırladığı oldukça kapsamlı bir Kültür Gezisi bekliyor.

“Mabetlerimiz “ Karma Sergisi‘nde eserleri yer alacak olan Akyol Sanat Merkezi Sanatçılarının isimleri alfabetik sıra ile şöyledir:

Ahmet Özol , Aydın Erkmen , Aydın Sofu , Ayla Akyol , Betül Vural , Beyza Bayraktaroğlu , Canan Alkım , Canan Arabacı , Demet Aytuna , Deniz Tokgöz , Esra Bayraktaroğlu İskender , Fehmi Bildik , Kemal Gönüleri , Nazan Akpınar , Nazan Erkmen , Nur Ulubil , Pervin Bülbül , Seran Tepeoğlu , Tülay Aner Güzeldere ve Zerrin Çiğdem Aner.

Ayla Akyol

Akyol Sanat Merkezi Sanatçılarının “Mabetlerimiz “ Karma Sergisi , 30 Eylül‘e kadar Çorum Sanat Müzesi ve Galerisi’nde Sanatseverler tarafından gezilebilecek.

*****

Önceki

12 Eylül Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Sonraki

Pilevneli Rüzgarı Dibeklihan’da Esti

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar