Değişim/Dönüşüm / Özgünlük Sergisi

Değişim/Dönüşüm/Özgünlük Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

Değişim/Dönüşüm / Özgünlük Sergisi Organizasyonunu Uluslararası Lions Klupleri Birliği MD 118-K Sempozyum Koordinasyonu  Başkanı Prof.Dr.Berrin Akgün Yüksekli ile Uluslararası Lions Klupleri Birliği MD 118-K Federasyon Genel Yönetmeni Mehmet Ali Özerk‘in yaptığı  “İSUEP2018 Uluslararası Kentleşme ve Çevre Sorunları : Değişim/Dönüşüm/Özgünlük” isimli sempozyum kapsamında Eskişehir’de düzenlenen Değişim/Dönüşüm/Özgünlük Sergisi ; Neoplus AVM-Eskişehir Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Sanat ve Tasarım Galerisi‘nde 27 Haziran 2018 Çarşamba günü kalabalık bir davetli grubunun katılımı ile açıldı.

Değişim/Dönüşüm/Özgünlük Sergisi , 5 Temmuz 2018 akşamına kadar Neoplus AVM-Eskişehir Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Sanat ve Tasarım Galerisi’nde Sanatseverler tarafından izlenebilkecek.

Öte yandan 28 Haziran 2018 Perşembe günü 09,30-10.30 saatleri arasında Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü , Öğrenci Merkezi‘nde Başkanlığını Prof.Dr.Berrin Akgün Yüksekli‘nin yaptığı bir sempozyum düzenlendi.

*****

Önceki

29 Haziran Cuma Günün Sergileri

Sonraki

Soner Sarıkabadayı Hapse Girdi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar