Boyamaca Atölyesi Seramik ve Çini Sergisi açıldı

Boyamaca Atölyesi

Seramik ve Çini Sergisi açıldı

Haber : Kemal Gönüleri

  • Sergi  Kilercibaşı Köşkü’nde 21 Haziran 2019 Cuma günü saat: 19.00‘a kadar sürecek.
  • Açılış Kokteylinde Eğitmen-Ressam Fehmi Bildik ile Figen Koylan birer konuşma yaptılar.

Asuman Kerime DenizliFigen Koylan ve Tuba Sakarkaya tarafından kurulan , kurulduğu günden beri çocuklara ve yetişkinlere, Sanatsal eğitim veren ATÖLYE BOYAMACA ; 18 Haziran 2019 Salı günü Kilercibaşı Köşkü‘nde Sanatseverlerin beğenisine bir çini ve seramik sergisi sunuldu.

18 Haziran 2019 Salı günü saat 16.00‘da Kadıköy-Feneryolu’nda bulunan Kilercibaşı Köşkü‘nde düzenlenen bir kokteyl ile açılışı yapılan sergide; Çini sanatçısı ve eğitmen Bengi Kayra Artuç ve öğrencilerinin geleneksel ve modern çini eserleri yanı sıra ; Boyamaca Atölyesi ortaklarından Figen Koylan ve Asuman Kerime Denizli’nin seramik öğrencilerinin eserlerinden örnekler alıyor.

Açılış Kokteylinde değerli Eğitmen-Ressam Fehmi Bildik yaptığı açılış konuşmasında kısa bir süre önce kurulan Boyamaca Atölyesi’nin bu süre içerisinde çok güzel işler başardığını vurgulayarak, emeği geçenlere teşekkür etti. Figen Koylan’da yaptığı konuşmada sergilerini onurlandıran misafirlere teşekkürlerini sundu. Boyamaca Atölyesinin aynı şevk ve heyecanla faaliyetlerini sürdüreceğini belirtti.

Serginin açılışında Figen Koylan ve Asuman Kerime Denizli‘nin üyesi bulundukları Rekreasyon Derneği‘nden Dernek Başkanı Pervin Bülbül, Dernek Muhasip Üyesi Emine Yılmaz, Eğitmen-Ressam Fehmi Bildik ve eşi Ressam Perihan Bildik , Şehnaz Aykaç, Nur Ulubil, Günseli Yetkin‘in yanı sıra Yeni Ana Kültür Sanat Dergisi İmtiyaz Sahibi Şaheste Günday, Maxihaber.net imtiyaz Sahibi Aykut Altındağ ile Sergide eserleri bulunan Sanatçıların yakınları , davetliler ve Sanatsever hazır bulundular.

Herbiri diğerinden güzel olan eserlerin fiyatlarının 50 ila 400 lira aralığında olduğu gözlendi.

Sergi 21 Haziran 2019 Cuma günü saat: 19.00‘a kadar sürecek.

Kilercibaşı Köşkü

Adres : Yazıcıbaşı Sokak No:1 Feneryolu-Göztepe/Kadıköy

*****

Facebook’ta yer alan Diğer Fotograflar için TIKLAYINIZ

*****

*****

Read Previous

KUBAT SANATEVİ RESİM SERGİSİ

Read Next

19 Haziran 2019 Çarşamba Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: