Ayla Akyol ve Usta Sanatçılar

Ayla Akyol ve Usta Sanatçılar

“Ustalar ve Ben”

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Ressam Ayla Akyol yönetiminde faaliyet gösteren Akyol Art Center’da düzenlenen ‘Ustalar ve Ben’ isimli Resim Sergisinde Ressam Ayla Akyol’un koleksiyonunda bulunan Ümmet Karacaİldar Ahmet VeliHasan Taşdemir‘in eserleri ile birlikte Ayla Akyol’un eserleri yer alıyor.

“Ustalar ve Ben” Sergisinin açılış kokteyline katılan Davetliler ve Sanatseverler , Usta sanatçıların birbirinden renkli tablolarını hayranlıkla izlediler..

İstanbul Sanat Magazin‘e bir açıklama yapan Akyol Art Center Galerisi sahibi Ressam Ayla Akyol ” Uzun zamandan beri koleksiyonumda bulunan usta Sanatçılarımız Ümmet Karaca, İldar Ahmet Veli, Hasan Taşdemir’in eserleri ile benim eserlerimin yer aldığı Ustalar ve Ben adı altında bir sergi düzenledim. Sergimiz satış amaçlı olup, Akyol Sanat Merkezi’nde sezon içinde çok güzel ve yeni sergilerle sanatseverlerin karşısına çıkacağız” dedi.

Ümmet Karacaİldar Ahmet VeliHasan Taşdemir ve Ayla Akyol gibi sanatçıların eserklerinin yer aldığı  ‘Ustalar ve Ben’ isimli Resim Sergisi 30 Kasım tarihine kadar izlenime açık tutulacak.

Adres: Akyol Art Center, Şakayık Sokak Desen Apt. No:17 D:1 – Teşvikiye/İstanbul…

*****

Facebook’ta yer alan Diğer Fotograflar için TIKLAYINIZ 

*****

 

 

*****

Read Previous

17 Kasım 2018 Cumartesi Günün Sergileri

Read Next

17 Kasım 2018 Cumartesi Türk Tarihi Çalıştayı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: