Atölye Boyamaca’yı ziyaret ettik

Atölye Boyamaca’yı ziyaret ettik

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • Asuman Pişkinsoy Denizli, Figen Koylan ve Tuba Sakarkaya’nın kurdukları ATÖLYE BOYAMACA’da çocuklara ve yetişkinlere, Sanatsal eğitim verilecek.
  • Eğitmen ressam Fehmi Bildik, kayıtlarını yaptıran öğrencilerine ; resim dersleri vermeğe başlamış bile.
  • ATÖLYE BOYAMACA’da çocuklara ve yetişkinlere, çini-seramik dersleri, obje boyama, kille şekillendirme, sırlama -fırınlama, desen tasarımı, dekorlama dersleri verilecek, malzeme satışları yapılacak.

Asuman Pişkinsoy Denizli, Figen Koylan ve Tuba Sakarkaya’nın ortaklaşa kurdukları ATÖLYE BOYAMACA‘nın 3 Kasım 2018 Cumartesi günü yapılan açılış töreninde mazaretim nedeniyle bulunamamıştım. Hayırlı olsun ziyaretine eşim Handan Hanım‘la birlikte gittik.

Boyamaca Atölyesine vardığımızda Değerli Eğitmen Fehmi Bildik‘in öğrencilerine verdiği dersi bitirdiğini gördük. Bizim gibi, Ressam Yazar Harika Ören‘de torunu Ozan‘la birlikte Atölye Boyamaca‘ya ziyarete gelmiş olduğunu gördük. Yolda telefonla konuştuğumuz Ressam Ayla Akyol‘un başarı dileklerini ilettik.

ATÖLYE BOYAMACA‘da Sanat Dünyasında Sanatla ilgilenenlere ağırlıklı olarak Seramik, Çini ve resim yapımları konusunda hizmet verecek olan atölye İstanbul Göztepe semtinde bulunuyor.

Her biri kendi alanında başarılı olan Asuman Pişkinsoy Denizli, Figen Koylan ve Tuba Sakarkaya’nın kurdukları ATÖLYE BOYAMACA’da çocuklara ve yetişkinlere, çini-seramik dersleri, obje boyama, kille şekillendirme, sırlama -fırınlama, desen tasarımı, dekorlama dersleri verilecek, malzeme satışları yapılacak.

Ayrıca yapılan eserlerin satışa sunulacağı bir bölüm de bulunuyor.

Eğitmen ressam Fehmi Bildik, kayıtlarını yaptıran öğrencilerine ; resim dersleri vermeğe başlamış bile.

İstanbul Sanat Magazin ailesi olarak, bulunduğu bölgede önemli bir sanat açığını giderecek olan ATÖLYE BOYAMACA’nın açılışını bir kere daha kutluyor, sanatçı arkadaşlarımıza üstün başarılar diliyoruz.

ATÖLYE BOYAMACA, Perçem Sokak Park Ap. No: 4/A Göztepe – Kadıköy adresinde sanatseverleri bekliyor

*****

Read Previous

11 Kasım 2018 Pazar Ece Mumay Konseri

Read Next

40. Yıl Sanat Işıkları Ödülleri töreni

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: