“Aşk-ı Muhabbet” Sergisi Akyol Sanat’ta açılıyor

“Aşk-ı Muhabbet” Sergisi

Akyol Sanat’ta açılıyor

Haber : Kemal Gönüleri

Ressam Ayla Akyol yönetiminde faaliyetini sürdürmekte olan Akyol Art Center ; 2019 yılının son sergisi “Aşk-ı Muhabbet” Karma Sergisi‘ne ev sahipliği yapıyor.

17 Aralık 2019 Salı günün saat : 17.00’de Akyol Art Center‘de düzenlenen bir kokteylle Sanatseverlerin beğenisine sunulacak olan  “Aşk-ı Muhabbet” Karma Sergisi‘nde Resim, Seramik , Çini, Ebru ve Mozaik eserleri yer alıyor.

“Aşk-ı Muhabbet” Karma Sergi‘nin açılışından duyduğu memnuniyeti dile getiren Akyol Art Center‘in Sahibi Ressam Ayla Akyol ” Aşk-ı Muhabbet Karma Sergisi ile Büyük Düşünürümüz Yüce Mevlana’yı bir kere daha anmaktan çok mutluyuz. Sergimizde Resim, Seramik , Çini, Ebru gibi eserlerin yanı sıra;  Mozaikizm”i geliştiren ve kendi özgün “ mozaik esintisi” tekniğiyle eserler üreten Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp’de eserleri ile aramızda olacak. Tüm Sanatseverleri Sergimize davet ediyorum” dedi.

“Aşk-ı Muhabbet” Karma Sergisi’ne Katılan Sanatçılar :

Ahmet Özol, Alev Demirkesen, Ayda Ersoy, Aydın Sofu, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşegül Bayraktar, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Ayşenur Özsankur, Betül Vural, Cahide Topaloğlu, Canan Arabacı Doğruer, Ceylan Mutlu, Faruk Kırlı, Fehim Güler, Fehmi Bildik, Feriha Aldoğan, Fevziye Özmen, Fügen Ergüven, Gülçin Alpay, Harika Ören, Haydar Şendur Cankutan, Hülya Ataözden, İffet Savcı, Kadir Özak, Nil Batmanoğlu, Nur Ulubil, Nilüfer Batmanoğlu, Nuran Yapıcı, Öznur Balcı, Perihan Bildik, Pervin Bülbül, Sedat Kumova, Tülay Aner Güzeldere, Yasemin Toydemir Balkan, Zerrin Çiğdem Aner ve Sedef Yavuzalp.

Sergi  28 Aralık‘a  kadar Pazar günü hariç diğer günlerde 14.00-19.00 saatleri arasında Akyol Art Center‘de Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Akyol art Center

Adres : Şakayık Sokak No: 17 Desen apt. kat:1 Teşvikiye

*****

Read Previous

17 ARALIK 2019 S A L I Günün Sergileri

Read Next

BAĞIMIZDA BİR ZAMANLAR – öykü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: