Anadolu Efes’ten tiyatroya destek

Anadolu Efes’ten Tiyatroya Destek

Haber : Kemal Gönüleri

  • Genç Tiyatrocular ve Tiyatroseverler artık Anadolu Efes Mavi Sahne’de buluşacak.
  • Anadolu Efes, genç tiyatrocular ile tiyatro topluluklarını desteklemek amacı ile Anadolu Efes Mavi Sahne adı altında bir kültür-sanat platformuna imza attı.

Anadolu Efes, genç tiyatrocular ile tiyatro topluluklarını desteklemek ve tiyatroseverlerle bir araya getirmek amacıyla Anadolu Efes Mavi Sahne adı altında bir kültür-sanat platformuna imza atıyor.

14 Mart Çarşamba günü üniversite tiyatro topluluklarının da katılımı ile B Planı’nın sahnelediği “Yuva” oyunuyla perdelerini açan Anadolu Efes Mavi Sahne, Tiyatroculara destek veriyor. Sezon sonuna kadar her Çarşamba genç tiyatrocuların oyunları DasDas’da yer alan Anadolu Efes Mavi Sahne’de sahnelenecek.

1992 yılından bu yana Türkiye’de tiyatronun en büyük destekçilerinden olan Anadolu Efes, oyunlarını sergilemek için sahne ihtiyacı çeken genç tiyatroculara Anadolu Efes Mavi Sahne ile yepyeni bir platform sağlayarak, genç tiyatrocular ile tiyatroseverleri bir araya getiriyor.

14 Mart Çarşamba B Planı’nın sergilediği “Yuva” oyunu ile DasDas’da perdelerini açan Anadolu Efes Mavi Sahne’de sezon sonuna kadar toplam on oyun tiyatroseverler ile buluşacak. Yuva’nın dışında Kayıp El (DasDas), İstila (B Planı), Berlin Zamanı (Platform) ve Çok Satanlar (Sanat Mahal-DasDas)’ın sahne alacağı Anadolu Efes Mavi Sahne’de her oyun için sadece üniversite öğrencilerinin girebileceği özel gösterimler de yapılacak.Tüm oyunlar saat 21.00‘de başlayacak.

Anadolu Efes Mavi Sahne’nin tüm oyun programı ve biletleri DasDas gişesinden ve www.biletix.com adresinden temin edilebiliniyor. Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamındaki oyunlar için yetişkin biletleri indirimli olarak 25 TL’den, okul kimliklerini gösteren üniversite öğrencileri için ise öğrenci biletleri 10 TL’den satışa sunulmaktadır.

Anadolu Efes Mavi Sahne Programı belli oldu:

21 Mart Çarşamba      : KAYIP EL

4 Nisan Çarşamba       : KAYIP EL (Sadece öğrencilere)

11 Nisan Çarşamba     : İSTİLA

18 Nisan Çarşamba     : BERLİN ZAMANI

25 Nisan Çarşamba     : ÇOK SATANLAR

2 Mayıs Çarşamba      : İSTİLA (Sadece öğrencilere)

9 Mayıs Çarşamba      : YUVA

16 Mayıs Çarşamba    : BERLİN ZAMANI (Sadece öğrencilere)

23 Mayıs Çarşamba    : YUVA (Sadece öğrencilere)

DasDas

Adres: Barbaros Mahallesi, Sümbül Sk. 5 B,  Ataşehir/İstanbul

Telefon: (0216) 970 03 27

*****

Önceki

21 Mart Çarşamba Tiyatro Rehberi

Sonraki

21 Mart Çarşamba Günün Etkinliği

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar