Adana Temsilcimiz Babacanoğlu Ameliyat oldu

Adana Temsilcimiz Babacanoğlu

Ameliyat oldu

Haber : Kemal Gönüleri

İstanbul Sanat Magazin Adana Temsilcisi M.Demirel Babacanoğlu başarılı bir ameliyat geçirdi.

Ankara-YıldırımBeyazıt Üniversitesi Yeni Mahalle Eğitim Araştırma Hastanesi‘nde Genel Cerrahi Servisinde Uzman Dr. Aydın Yavuz ve ekibince kasık fıtığından başarılı bir operasyon geçiren Babacanoğlu “ Arkadaşlar dostlar saygıyla sevgiyle sunuyorum. Selamlarımı sunuyorum. Ankara-YıldırımBeyazıt Üniversitesi Yeni Mahalle Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Servisinde, Uzman Dr. Aydın Yavuz ve ekibince kasık fıtığından başarılı bir operasyon geçirdim. İyiyim. Ellerine yüreklerine sağlık. Taburcu oldum. Bütün yüreğimle teşekkür ediyorum, saygılar sevgiler sunuyorum… “ dedi.

Taburcu olarak istirahate çekilen;  Adana Temsilcimiz M.Demirel Babacanoğlu‘na İstanbul Sanat Magazin ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor tez günde iyileşmesini bekliyoruz.

M.DEMİREL BABACANOĞLU KİMDİR?

İstanbul Sanat Magazin köşe yazarlarından olan Adana Temsilcimiz M. Demirel Babacanoğlu 1944´de Karaisalı-İncirgediği Köyü´nde doğdu. Karacaoğlan´ı okumakla şiir yazmaya başladı. Kadirli Heybe dergisinden, İsveç Hümanist Enternasyonal´den şiir, Çukurova Edebiyatçılar Derneği´nden öykü ödülü aldı. 2013´te 50. Sanat yılı kutlandı.  Parakan, İnsan Hayranıyım, Karanfil Kırmızıların Soldu mu, Gül Sevgisi, Silahlanma, Yedinci Göğün yıldızı, Çukurova Kurtuluş Savaşı Destanı, Yüzsüzler Yüzünü Alsın şiir; Keman Sesleri, Bülbülün Sonu, Tepedeki Ev, Teyzemin Köseleri, Çöp Kutusu öykü; Dört Oyun oyun; Atatürk Şair Şiir araştırma; Altın Yeleli Paşa roman kitapları yayınlandı.

Babacanoğlu, insan, yaşam ve toplum için yazıyor.

*****

Önceki

TGC’de Yeni Yönetim Görev Bölümü yaptı

Sonraki

26 NİSAN 2019 C U M A İDSO Konseri CKM’de

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar