2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödülleri

2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödülleri

Haber : Kemal Gönüleri

  • İstanbul Sanat Magazin’in kuruluşunun 5.Yıl kutlamaları ışığında 2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödüllerini alacak isimler belirlendi.
  • Ödül Töreni  30 Eylül 2017 Cumartesi günü The Green Park Hotel-Bostancı’da saat 18.00’de yapılacak.

İstanbul Sanat Magazin‘in kuruluşunun 5.Yıl kutlamaları ışığında ; düzenlenen 2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödülleri için İstanbul Sanat Magazin Ödül  Töreninin Sanat Yönetmeni ve Komisyon Başkanı Akın Ok çalışmaların bittiğini belirterek ödül verilecek isimleri açıkladı:

”Uzun ve titiz bir çalışma sonucunda İstanbul Sanat Magazin‘in 5.Yıl kutlamaları ışığında 2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödüllerini alacak isimleri belirledik.

“BAŞARI ALKIŞ” ödülüne layık görülenlerin isimleri şöyledir :

  • Sanata ve Sanatçıya açtığı sımsıcacık kucak ve yoğun destekten dolayı : THE GREEN PARK HOTEL‘e
  • Gerek İstanbul’da gerekse Güney Amerika Turnesinde gerçekleştirmiş olduğu klasik müzik konserleri ile Türkiye’nin sesini duyurarak gururlanmamıza vesile olan : İDSO-İSTANBUL DEVLET SENFONİ ORKESTRASI‘na
  • Eskişehir’e bağlı Han İlçesinde olağanüstü Sanatsal çalışmaları ile REKREASYON DERNEĞİ‘ne
  • Yurt içinde ve Yurt dışında büyük bir başarı ile defalarca sergilenen “MABETLERİMİZ” Sergisinin Organizatörü ve Küratörü AYLA AKYOL‘a
  • Türkiye’nin pek çok yerinde sergilenerek artık bir efsane haline gelmiş bulunan “ÖNCÜ KADINLARIMIZ” Sergisinin Organizatörü ve Küratörü ÜLKÜ CILIZOĞLU‘na
  • İstanbul Sanat Magazin‘in kuruluşundan bu yana Sitemizin tüm teknik işlemlerini başarı ile yürüten GÜÇLÜ GÖNÜLERİ‘ne 

ödül verilmesini kararlaştırdık. Çalışmalarında üstün başarılarının devamını dileriz” dedi.

Ödül Töreninin Sanat Yönetmeni Akın Ok EMEĞE SAYGI” Ödüllerini alacakların isimlerini de şöyle açıkladı:

“Tesbit ettiğimiz isimler sanat uğrunda yıllarını verdiler. Onlar için ne yapsak azdır.. Biz onları Sanata verdikleri hizmet için yürekten alkışlıyoruz. Bu yıl için Ödülümüze layık gördüğümüz isimler şöyledir :

Komple Sanatçı Prof.Dr.Süleyman Saim Tekcan , Ressam Prof.Dr.Ali Candaş, Kadın Meddah Prof.Dr.Nurhan Tekerek , Sanat Tarihçisi Prof.Dr.Tayfun Akkaya , Eleştirmen Hayati Asılyazıcı, Besteci – Piyanist, çok sesli müziğin duayeni Timur Selçuk , Müzisyen Erol Evgin, Sinema Yönetmeni Ertem Göreç, Müteveffa Müzisyen Erol Büyükburç , Gazeteci Mustafa Mutlu, Gazeteci Mustafa Dolu, Gitarist Melih Güzel, Ses Sanatçısı Ayşe Ekiz dedi.

Öte yandan İstanbul Sanat Magazin İmtiyaz sahibi Kemal Gönüleri “İstanbul Sanat Magazin’in 5 yıllık serüveninde emekleri geçen Yazarlarımız Harika Ören, Şahika Öner, Recai Oktan, Akın Ok, Deniz Tokgöz,  Ahmet Ündağ, Vadullah Taş, M.Demirel Babacanoğlu, Anibal Güleroğlu, Bekir Kurt, Erol Ünal ve Necati Mumaya da birer Dayanışma ödülü verilecektir.” dedi.

2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödül Töreninin Sanat Yönetmeni Ok ; Sanatçılara ödüllerinin  30 Eylül 2017 Cumartesi günü The Green Park Hotel-Bostancı‘da saat 17.00‘de açılacak olan 2017 İstanbul Sanat Magazin Karma Sergisi’nin açılış kokteylinden sonra saat 18.00 de yapılacak olan törende teslim edileceğini vurguladı.

*****

Önceki

“Mevsimler” Galeri Bohem’de Açılıyor

Sonraki

25 Eylül Pazartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar