Han’da “Anadolu Gelin Başlıkları”

Han’da “Anadolu Gelin Başlıkları” sergisi açıldı

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Kültür Bakanlığı , Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen‘in himayelerinde Han Belediyesi ve Rekreasyon Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Han’da Bahar Çiçekleri” 4.Kültür ve Sanat Festivali bu yıl 12 Mayıs 2017 Cumartesi günü dördüncü kez yapıldı. Han’da Bahar Çiçekleri 4.Sanat ve Kültür Festivali kapsamında düzenlen Rekreasyon Derneği üyelerinin katıldığı ‘Anadolu Gelin Başlıkları’ Sergisi de aynı gün açıldı.

“Anadolu Gelin Başlıkları” isimli sergisinin açılışını 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat : 13.00‘de Han İlçesi Kaymakamı Alay Yazıcı ile Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı  ve Rekreasyon Derneği Başkanı Pervin Bülbül beraberce yaptılar.  Han İlçesi Kaymakamı Alay Yazıcı , Serginin giriş kapısında eşarp ile yapılan sembolik kördüğümü açdı. “Anadolu Gelin Başlıkları” isimli sergisine katılan Sanatçıların Katılım Belgesini  Han İlçesi Kaymakamı Alay Yazıcı ile Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı birlikte verdiler. Bol bol anı fotografları çekildi.

Festival kapsamında Rekreasyon Derneği üyelerinin katıldığı “Anadolu Gelin Başlıkları” isimli sergisinde ;

Müteveffa Onursal Başkan Güngör Arıbal, Asuman Pişkinsoy Denizli, Ayşe Nuran Yapıcı, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Ayla Akyol, Cahide Topaloğlu, Canan Arabacı Doğruer, Emine Yılmaz, Fehmi Bildik, Figen Koylan, Harika Ören, Kemal Gönüleri, Nilüfer Batmanoğlu, Pervin Bülbül, Seçkin Çakır, Sevim Güllü ve Yüksel Kilci‘nin eserleri yer alıyor.

Rekreasyon Derneği üyelerinin katıldığı “Anadolu Gelin Başlıkları” isimli sergisi Eylül/2018 ayı sonuna kadar açık olacak.

*****

Önceki

12 Mayıs Golden Horn Brass Konseri

Sonraki

Annelerin Sanatsal Dokunuşu

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar