Bülent Demircioğlu & “Hastalıkların Travmaları”

Bülent Demircioğlu & “Hastalıkların Travmaları”

Haber : Kemal Gönüleri

Dr. Ryke Geerd Hamer’ın insanlığa ilk defa sunduğu hastalık travma ilişkisi, insanlara iyileşme yolunda çok kıymetli bir anahtar sundu. Hastalıkların hangi travmalardan kaynaklandığını bilmek çok kıymetli bir anahtardır, ancak bunları bilmek bir yemeğin malzemelerini almak gibidir.

Yemeği yapmak için mutlaka bir reçeteye ihtiyacınız olacaktır.

Yazar Bülent Demircioğlu önceki kitaplarında bu malzemelerin doğru kullananımlarını paylaşırken A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları’nda ise hangi travmanın hangi hastalığa sebep olduğu üzerine okura adeta bir arama motoru sunuyor.

Bedenimizin bir makine olmadığına, önce ruhumuzun hastalandığına ve bir süre sonra bu hastalığın bedende görünür hale geldiğine dikkat çeken Demircioğlu, hekim kimliğine de vurgu yaparak hastalıkların modern tıp ile birlikte ele alınması gerektiğinin altını çiziyor.

Bülent Demircioğlu’nun yazdığı A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları ,  Destek Yayınları’ndan çıktı.

Bülent Demircioğlu

Arka Kapak Yazısı:

Ezber bozucu, ilham verici bilgilere hoş geldiniz. Bu çalışma, ReSetting sisteminin yıllarca tuttuğu “hastalık-travma” ilişkilerinin istatistiklerinden derlendi. 1978-79 yıllarında Dr. Ryke Geerd Hamer’ın insanlığın hizmetine sunduğu bilgileri yıllardır yaptığım eğitim ve canlı yayın uygulamalarında kullanarak daha uygulanabilir hale getirdim.

Bütün eğitimlerde ve canlı yayınlarda gelen iyileşmelerin sebeplerini tek tek not aldım. Şu an elinizde tuttuğunuz bu kitap bu konuyla ilgili yazılmış en geniş travma arama motorudur. Hastalıkların travmalardan kaynaklı olduğu bilgisi yeni değil ancak hangi hastalığın hangi travmayla ilgili olduğunu bilmekten daha önemlisi bunları deneyimlemek.

Yıllarca verdiğim eğitimler ve bire bir canlı yayın seanslarında neredeyse bu kitaptaki bütün hastalıkların travmalarına şahit oldum ve büyük oranda sonuçlar aldım. On binlerce iyileşme vakası bu konuda bana ışık oldu ve şimdi bunu uygulamanız için beğenilerinize sunuyorum.

  • Eser Adı: A’dan Z’ye Hastalıkların Travmaları
  • Yazar Adı: Bülent Demircioğlu
  • Yayınevi: Destek Yayınları
  • Türü: Başvuru F
  • iyatı: 310 TL
  • Sayfa Sayısı: 328

****

Önceki

15 Haziran 2024 Cumartesi Günün Sergisi

Sonraki

Bodrum Blue Exile Art Project Sualtı Parkı Açıldı

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar