Ressam Güher, “Çocuklarımız, Toplumların aydınlık yüzleridir”

Ressam Güher, “Çocuklarımız,

Toplumların aydınlık yüzleridir”

Haber : Vahit Şahin

Adanalı Ressam Fatma Akyüz Güher, Antalya/ Muratpaşa Belediyesi Aydın Kanza Kültür Merkezi‘nde 5-10 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen sergiye “Çocuklarımız” isimli 35×40 cm ölçülerindeki yağlı boya eseri ile katıldı.

Fatma Akyüz Güher, “Çocuklarımız”

Ressam Fatma Akyüz Güher, “Çocuklarımız” temalı eseri ile katıldığı sergide, “Çocuklarımız yeni yetişen çiçekler gibidir. İnsanın büyüme ve gelişme evreleri tıpkı çiçeklerin yeşerip serpilmesi gibidir. Çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal yönden gelişebilmesi için ebeveynlerinin rol model olmaları, bu alanda gerekli destekleri sağlamaları, uzman kişilerin işbirliği ile birlikte rehberlik yapmaları gereklidir çünkü çocuklarımız geleceğimizdir, toplumların aydınlık yüzleridir” dedi.

Antalya/Muratpaşa Beledyesi Sergisine Katıldı

Güher, Antalya/ Muratpaşa Belediyesi Aydın Kanza Kültür Merkezi‘nde 5-10 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen sergiye “Çocuklarımız” isimli 35×40 cm ölçülerindeki yağlı boya eseri ile katıldı.

Gesam ve Emeği Geçenlere Teşekkür Etti

Türkiye Cumhuriyeti‘nin kuruluşunun 100. yılına ithafen Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı Türkiye Güzel Sanat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (GESAM) Adana ve Antalya Şube Başkanlığı işbirliği ile düzenlenen karma sergisinde tablosu ile yer almanın onurunu yaşadığını belirten Güher, serginin koordinesinde emeği geçen herkese ve Antalya’lı sanatseverlere teşekkür etti.

*****

Önceki

Bodrum Atölye Buluşmaları Başlıyor

Sonraki

MeRQezart’ta 3 Sergi Birden

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar