A Day Of Fashion By Alaluxa 2.kez yapıldı

A Day Of Fashion By Alaluxa 

ikinci kez yapıldı

Yazı ve Fotoğraflar: Recai OKTAN

  • A Day Of Fashion By Alaluxa’da Leyla Alaton moderatörlük yaptı, toplam 70 dünya markası ve Türk tasarımcıları ikinci kez birararaya geldi.
  • 17 Ekim Salı günü, İstanbul Fairmont Quasar’da farklı bir etkinlik gerçekleşti. Giriş ücretleri, Kanser Yaşam Derneği’ne bağışlandı.

 

Leyla Alaton moderatörlük yaptı, toplam 70 dünya markası ve Türk tasarımcıları ikinci kez birararaya geldi.

Leyla Alaton, Yasemin Dönmez, Sabiha Erdoğan

17 Ekim Salı günü, İstanbul Fairmont Quasar’da farklı bir etkinlik gerçekleşti. Giriş ücretlerinin. Kanser Yaşam Derneği’ne bağışlandığı etkinlikte, Güneş Mutlu, Başak Cankeş ve Selen Yorgun‘un uluslararası alanda markalaşma öykülerini anlattıkları A Day Of Fashion By Alaluxa’da davetliler ışıltılı, heyecanlı ve yararlı saatler geçirdi.

Başak Cankeş, Sabiha Erdoğan

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen etkinlikte, Leyla Alaton gençlere önemli mesajlar verdi :

“Girişimci olun. Sorumluluk almayı bilin. Büyüklerinizden kalan hazır işletmeler ve markalar üzerinden değil, kendi işletmeniz ve markanız üzerinden yükselin. Biraz yorucu olabilir ama gerçek heyecan ve başarı böyle gerçekleşir.” dedi.

 *****

About Recai Oktan

Sülalede 8 kız torundan sonra ilk erkek torun olarak 04. 06. 1947 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini Adana'da (İnkilap İlkokulu, Tepebağ Ortaokulu, Adana Erkek Lisesi) tamamladı. Adana Demirspor ve Galatasaray taraftarıdır. Adana'da 2 süreli derginin (Başaranlar, Klas), 1 haftalık gazetenin (Hürsöz), 2 günlük gazetenin (Güney Ekstra, Klas) sahipliğini yaptı.3 evliliğinden 1 oğlu, 1 torunu var. 20 yaşında şekillendirdiği siyasi görüşü hiç değişmedi. 2000 yılında siyasi görüşü , taraftarı olduğu takımlar ve oğlu hariç her şeyi Adana'da bırakıp, gurbete çıktı . 2011 yılından beri Bodrum/Gümüşlük'te yaşıyor, kış mevsimini İstanbul'da, festivalleri Adana'da geçiriyor. Beyni ve kalbi Adana'dan asla kopmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.