Nurgül Arıkan’ın “Buluşma” Sergisi

Nurgül Arıkan  BULUŞMA SERGİ AÇILIŞI 

Haber : Nihal Güres

Sanat direktörlüğünü Duygu Bağlan‘ın yaptığı Nurgül Arıkan‘ın “BULUŞMA” adlı sergisi 18 Ocak 2018 Perşembe günü D’Art Galeride açıldı.

Grafik sanatlar, exlibris ve fotoğraf sanatını harmanlayarak çalışmalarını sürdüren Arıkan, modern ve klasik çizgilerin bir arada oluşturduğu eserlerini 18 ocak ila 4 Şubat tarihleri arasında sergileyecek.

İstanbul’da yaşayan sanatçı , 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Resim Bölümü Grafik Anasanat dalında lisans eğitimi, 1995 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Anasanat Dalı’nda yüksek lisans eğitimininin yanı sıra ; 2003 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler , 2015 yılında ise Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümlerini bitirdi.

Çalışma hayatına 1990 yılında San reklam ajansında grafik sanatçısı Mengü Ertel‘in yanında stajyer olarak başlayan sanatçı çalışmalarına İstanbul’daki atölyesinde devam etmektedir.

Istanbul’un tek Seramik galerisi olan D’Art Galeri , yılda bir kereye mahsus olmak üzere diğer disiplinlerden bir sergiye yer veriyor. D’Art Galeri düzenli olarak seramik sergileri , atölyeleri ve Seramik Günleri sergilerini düzenliyor.
Sergi ile ilgili daha detayli bilgi almak için ,

www.nurgularikan.com
nurgularikan@gmail.com

D’ART GALERİ

Adres:Bereketzade Mah. Hacı Ali şok. Şükran apt.No:8/2 Galata/İstanbul

Ana Sayfa

*****

Read Previous

19 Ocak 2018 Cuma Günün Sergileri

Read Next

20 Ocak Cumartesi Tiyatro Rehberi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: