“YENİ YIL” SERGİSİ Akyol Art Center’da açıldı

“YENİ YIL” SERGİSİ

Akyol Art Center’da açıldı

Haber ve Fotoğraflar: Necati MUMAY

  • Akyol Art Center’de düzenlenen Yeni Yıl Sergisi, kalabalık bir davetli sanatçı ve sanatsever topluluğunun katılımıyla izlenime açıldı…
  • “Yeni Yıl” Sergisi 21 Ocak akşamına kadar Akyol Sanat Galerisi‘nde (Pazar hariç) 14.00-19.00 saatleri arasında sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Teşvikiye’de faaliyet gösteren Akyol Art Center (AAC), kalabalık bir sanatçı topluluğunun katıldığı ‘Yeni Yıl Sergisi’ izleyicilerin ziyaretine açıldı. Düzenlenen açılış kokteylinde çok sayıda davetli sanatçı ve sanatsever hazır bulundu…

Yöneticiliğini Ressam Ayla Akyol‘un yaptığı Sanat Galerisi “Yeni Yıl” isimli Karma Sergiye ev sahipliği yapıyor. Etkinlikle ilgili olarak bilgi veren Galeri Sahibi Ressam Ayla Akyol, “Sanat eserlerini arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hediye etmek veya koleksiyonunuza katmak için siz sanatseverleri davet ediyoruz” dedi.

Serginin açılış kokteyline düzenlenen küçük bir törenle, sanatçılara birer katılım belgesi verildi…

Sergiye Katılan Sanatçılar :

Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Ayşenur Özsankur, Betül Vural, Beyza Bayraktaroğlu, Cahide Topaloğlu, Canan Arabacı Doğruer, Demet Aytuna, Emine Yılmaz, Fehmi Bildik, Fergün Erkmen, Fevziye Özmen, Gülçin Alpay, Harika Ören, Haydar Şendur Cankutan, Hülya Ataözden, Kadir Özak, Kamer Nesrin Gümüşayak, Nazan Akpınar, Sedef Yavuzalp, Neşe Gümüşçüoğlu, Nil Batmanoğlu Künbi, Nilüfer Batmanoğlu, Nur Ulubil, Özlem Sezen, Öznur Balcı, Perihan Bildik, Pervin Bülbül, Pınar Sünbül, Sedat Kumova, Serpil Akgün, Sevda Ceylan, Sevda Güven, Sevin Akış, Süreyya Oskay, Şehnaz Aykaç, Tülay Aner Güzeldere, Yasemin Toydemir Balkan ve Zerrin Çiğdem Aner.

“Yeni Yıl” Sergisi 21 Ocak akşamına kadar Akyol Sanat Galerisi‘nde (Pazar hariç) 14.00-19.00 saatleri arasında sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Akyol Art Center (A.A.C) Sanat Galerisi

Adres: Şakayık Sokak Desen Apartmanı No:17 Teşvikiye/İstanbul…

*****

Önceki

“ÖNCÜ KADINLARIMIZ” MÜZE RESİM SERGİSİ

Sonraki

10 OCAK, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar