“Umut ve Güven” Sergisi

“Umut ve Güven” Sergisi

Haber : Necati MUMAY

  • “Umut ve Güven” Sergisi, Sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.
Devrim Erbil

İyilik İçin Sanat Derneği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ iş birliğiyle Taksim Sanat’ta kapılarını açan “Umut ve Güven” Sergisi, sona erdi. Ulusal ve uluslararası alanda başarılar elde etmiş toplam 18 sanatçının eserlerinin yer aldığı sergi, sanatseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sanatın daha geniş kitlelere yayılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren İyilik İçin Sanat Derneği, Hatay’da başlattığı “Kadın ve Çocuk Dostu Alanlar” projesine destek amacıyla 12 Mayıs tarihi itibarıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Kültür AŞ iş birliğiyle Taksim Sanat’ta “Umut ve Güven” Sergisi düzenlemişti.

Bedri Baykam

Prof. Dr. Marcus Graf küratörlüğünde 18 sanatçının eserlerinin sergilendiği “Umut ve Güven” Sergisi, sanatseverler tarafından ilgiyle takip edildi. Taksim Sanat’ta 2 Temmuz’da sona eren sergiyi toplamda 20.000 kişi ziyaret etti.

Ahmet Oran, Alea Pınar Du Pre, Ayla Turan, Azade Köker, Bedri Baykam, Burcu Perçin, Devrim Erbil, Ebru Uygun, Ekrem Yalçındağ, Emre Namyeter, Gülveli Kaya, Haluk Akakçe, Horasan, Mehmet Güleryüz, Murat Germen, Seydi Murat Koç, Süleyman Saim Tekcan ve Yiğit Yazıcı gibi birbirinden değerli sanatçıların katılımıyla gerçekleşen sergideki eserler, İyilik İçin Sanat Derneği’nin web sitesi iyilikicinsanat.org üzerinden görülmeye devam ediyor.

NOT : Diğer Fotografları slayt olarak izleyebilirsiniz.

*****

Önceki

11 Temmuz 2023 Salı Günün Sergisi

Sonraki

“John Wick 4” Küçükçiftlik Bahçe’de

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar