Uluslararası “Sevgide güneş gibi ol” Sergisi

Uluslararası ‘Sevgide güneş gibi ol’ sergisi

Haber: Necati MUMAY

  • Serginin Hamburg’daki açılış töreni oldukça görkemli oldu.
  • Açılışa çok Türk ve yabancı sanatsever katıldı. Sergide arkadaşımız Necati Mumay’ın da 2 fotoğrafı yer aldı…

Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen “3. Sevgide güneş gibi ol” uluslararası karma resim ve fotoğraf sergisi görkemli bir törenle açıldı. Hamburg Josua İvangelıs Kilisesi’nde açılan sergiye 50 sanatçının resim ve fotoğrafları beğeni topladı.

KONSER VERİLDİ :

Bizim Alan isimli müzik grubunun performans gösterisi yaptığı sergi 26 Ekim akşamına kadar açık tutulacak. Daha önce İzmir başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında sergiler düzenleyen Handan Baykal, Hamburg sergisiyle daha da yüreklendiklerini söyledi.

Sergilenen eserlerin sahipleri şunlar:

Adil Özkan, Alişer Avcı, Arafat Aras, Ayfer İşbaşaran, A. Firdevs Ağaoğlu, Bahar Saraç, Biran Özaksoy, Canan Özdemkir, Cemile Defter, Doğukan Hazar, Derya Köse, Ertuğrul Saraç, Fatma Maden, Feriha İri, Fethi Akar, Firuzan Göker, Gülen Polat, Gül Çelik, Gülcan Çelik, Güleser Yeşilyurt, Handan Baykal, Hasan Kara, Hakime Gülsoy, Halil Çabalar, Hatice Tabakoğlu, İsa Han, Kaan Çallı, Melike Haser, Meral Önal, Musa Teymur, Naciye Zeytin, Nedime Bayat, Necati Mumay, Neriman Şahin, Nermin Yoldaş, Nihal Tiryakioğlu, Nilgün Özçelik, Nilgün Uzunersönmez, Nimet Kuyulu, Osman Arslan, Ömer Yıldırım, Sabire Uyanıker, Sebahat Sarıoğlu, Serpil Kaçar, Selma Baltalı, Sibel Temelkıran, Sibel Kara Özel, Şevin Hivron Baycan, Tuba Türküngün, T. Kübra Kavala.

*****

Read Previous

İstanbul Sanat Magazin 2016 Ödülleri için start verildi.

Read Next

25 Ekim SALI GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: