TGC Temsilciler Komisyonu ilk toplantısını yaptı

TGC Temsilciler Komisyonu

ilk toplantısını yaptı

Haber : Necati MUMAY

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Temsilciler Komisyonu 11 Eylül 2019 Çarşamba günü toplandı. Toplantıda yeni dönem çalışma programı belirlendi.

TGC Yönetim Kurulu üyesi Semra Kardeşoğlu’nun koordinatörlüğünü yaptığı Komisyon toplantısına Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Yılmaz ve Genel Sekreter Sibel Güneş de katıldı.

Temsilciler Komisyonu;

Adnan Er, Ahmet Akpolat, Berkant Gültekin, Erhan Yılmaz, Fatma Demir Turgut, Handan Sema Ceylan, Hülya Ünlü, İsmail Özmeral, Murat Gülderen, Oktay Uçar, Onur Kumbaracıbaşı, Pervin Sümer, Serkan Ocak, Sibel Bahçetepe, Taci Öcal, Yağız Şenkal ve Yaşar Kızılbağ’dan oluşuyor.

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.