“Ece’nin Ebru Sergisi” Büyüledi

“Ece’nin Ebru Sergisi” Büyüledi

Haber ve Fotoğraflar: Necati MUMAY

  • Ece Ayda altınok’ın Ebru Sergisi izleyenleri büyüledi…
  • Açılışı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman yaptı…

İlkokul öğrencisi 10 Yaşında ki  Ece Ayda Altınok‘un öğrenimini sürdürdüğü Merter’deki 50. Yıl Ahmet Merter İlkokulu Konferans Salonu’nda açtığı “Ece’nin Ebru Sergisi” törenle açıldı. Açılışı Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman yaptı…

Ebru Çalışmalarını Resim Hocası Seçil Özyıldırım gözetiminde sürdüren Ece’nin çalışmaları izleyenleri büyüledi. Açılışa Sinema ve TV dünyasından Vadullah Taş, Murat Uygur, işadamları Faik Kuzu, Musa Kuzu, gazeteciler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Sergi nedeniyle Özyıldırım desteğiyle hazırlanan ebru resimlerini tanıtan bir katalog dağıtıldı…

ECE AYDA ALTINOK

Ece Ayda Altınok 2008 yılında İstanbul’da doğdu. Halen 50.Yıl Ahmet Merter İlkokulu 4/D sınıfında eğitimini sürdürmektedir. Ebru Sanatı ile 2 yıl önce tanıştı, Ebru Derslerini ise Seçil Özyıldırım‘dan almaya devam etmektedir. Ebru Sanatı, Ece Ayda Altınok‘ta bir tutku halini almış olup, yaşıtları ve arkadaşları arasında Ebru Sanatını tanıtmak ve anılarını paylaşmak için uğraş vermektedir.

*****

Önceki

27 Nisan 2018 Cuma Günün Sergileri

Sonraki

Sedat Kumova & Küçük muhabbetler

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar