Burcu Erkal Salman “Ben’ce” Dedi

Burcu Erkal Salman “Ben’ce” Dedi

Haber: Necati Mumay

Fotoğraflar: Ayten Merki Özgökçen-Nihal Güres

  • Galeri Bohem’in Sahibi Burcu Erkal Salman’dan Özel Sergi…

Nişantaşı’nda faaliyet gösteren Galeri Bohem bu kez galerinin kurucusu resim sanatçısı Burcu Erkal Salman‘ın çeşitliliği ile gözleri dolduran çarpıcı eserlerin yer aldığı “Ben’ce” isimli özel sergisine ev sahipliği yapıyor.

Serginin açılış kokteyli çok sayıda davetli sanatçı ve sanatseverin de aralarında bulunduğu kalabalık bir katılımla gerçekleşti. Serginin sunumunda görüşlerini aktaran Burcu Erkal Salman, sanat ve kadın konularına vurgu yaparak şöyle konuştu:

KADIN VE SANAT…

“Son yıllarda ‘Kadına Şiddet’ gibi yaralarımız içimi acıttığı için benim de tuvallerime yansıdı. Şimdilerde mitolojik figürlerden seramiğe, tuvallerden dijital sanata giden BEN’CE bir yoldayım. Galericilik hayatımı da, ressam kimliğimle renklendirmeye ve hayallerimin peşinden sanatta var olmaya devam edeceğim. Çalışmalarımda her zaman özgün olurken, hep daha iyiye gitme çabam sanat hayatımın sonuna dek sürecek”

İzleyicilerle birebir sohbet ederek resimleri konusunda bilgiler veren Burcu Erkal Salman, serginin 7 Şubat akşamına kadar galerinin ziyaret edilebileceğini bildirdi.

Adres: Galeri Bohem, Valikonağı Caddesi No: 99/3 Nişantaşı-İstanbul

*****

Read Previous

24 Ocak Salı GÜNÜN SERGİLERİ

Read Next

25 Ocak Çarşamba GÜNÜN KONSERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: