BEZE Group, bilgi deneyim ve vizyonunu paylaşıyor

BEZE Group,

bilgi deneyim ve vizyonunu paylaşıyor

Haber : Necati MUMAY

  • BEZE Group, Perakendedeki bilgi deneyim ve vizyonunu farklı müşterilerle paylaşıyor.
  • Baruh&Timoçin Hukuk ve Danışmanlık, İletişim Proje Çalışmalarını Beze Group / Beze İletişim ile sürdürecek.
Av. Pelin Şenol Baruh – Bengü Bilik

İstanbul Merkezli Baruh&Timoçin Hukuk Danışmanlık Ofisi ; Gayrimenkul , Ticaret , İcra-İflas, İş Hukuku , Sözleşme/Şirket danışmanlığı ve Koruyucu Avukatlık gibi alanlarda 25 yıldır çalışmalarını sürdürmekle birlikte özellikle AVM, Perakende ve Gayrimenkul Sektörlerine odaklı başarılı yoğun çalışmalarını ülke genelinde yaygınlaştırmaya kararlı. Ayrıca; AVM yatırımcıları, işletmecileri ve perakendecilerle birlikte başta bölge ülke pazarları olmak üzere yurtdışı açılımlarını da hızlandıracak..

Bundan böyle Baruh&Timoçin Hukuk Danışmanlık Ofisi, hedeflerine dönük çalışmalarında BEZE Group ile 360 derece yol arkadaşlığı yapacak.

Baruh&Timoçin Hukuk Danışmanlık’tan Av. Pelin Şenol Baruh ve BEZE Group’tan Bengü Bilik; “Uzun yıllardır iş hayatında yoğun çalışan kadın girişimciler olarak deneyimli ekiplerimizle iyi bir sinerjiyle AVM ve Perakendedeki kurumlara ve yeni girişimcilere; doğru , faydalı hizmetler vermeye devam edeceğiz” diyor.

Av. Pelin Şenol Baruh- Bengü Bilik

Av. Pelin Şenol Baruh : “Perakende sektörünün olmazsa olmazı olan Alışveriş Merkezleri ; hazır, matbu,fotokopi ile çoğaltılan Kira sözleşmeleri ile karşımıza çıkmaktadırlar. Bunlar her zaman ihtiyacınızı karşılamaz,bazen de geçersiz hükümler taşıyabilirler. Bu nedenle bu gibi durumlarda bu konuda uzmanlaşmış bir avukattan yardım alarak, birçok hukuki sorunu baştan fark edip önlem alabilirsiniz.

Uzun yıllar Akmerkez’in hukuk müşavirliğini yapmış olmam, ardından da perakende sektöründe edindiğim tecrübelerim ve uzun soluklu çalışmalarım nedeniyle AVM Sektörü ve bu sektör ile paralel bir gelişme gösteren AVM Yönetimi ve Perakende Danışmanlığı alanında uzmanlaşmış ilk ve sayılı Avukatlardan olduğumu söyleyebilirim.Bu doğrultuda, Alışveriş Merkezlerinde yer almak isteyen markalara Perakende ve Sözleşme danışmanlığı Hizmeti vermekteyim.Bu hususta; markanın temsilcisi sıfatı ile hareket edilerek istenilen Alışveriş Merkezi ile irtibata geçilmek suretiyle,tarafımızdan yapılacak görüşme ve toplantılar neticesinde, ilgili marka ile Sözleşme en iyi şartlarda imzalanıncaya kadar hizmet verilmekte, bu aşamada hem ticari pazarlık hem de markanın hukuki her türlü hak ve imtiyazı elde etmesi için sonuna dek destek verilmektedir.” şeklinde çalışmalarını özetledi.

*****

Read Previous

Nazan Pamuk “Düşlerim Dörtnala” Sergisi

Read Next

Serpil Kılıç’ın Kişisel Resim Sergisi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: