İzmit’te “KUTLA BEŞİKTAŞ” Balosu

İzmit’te “KUTLA BEŞİKTAŞ” Balosu

Haber ve Fotograflar : Harika Ören

        İzmit Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği Şampiyonluk Balosu KUTLA BEŞİKTAŞ, 2 Ağustos 2017’de Wellborn Luxury Otel‘de saat 19.03’te gerçekleşti. Kocaeli’nin Başiskele İlçesi‘nde ki otelde düzenlenen etkinliğe Beşiktaş Kulübü yöneticilerinden Erdal Torunoğulları, Berk Hacıgüzeller,  İzmit Beşiktaş Derneği Başkanı Oktay Ok, derneğin 41 kurucu üyesi çok sayıda işadamı, basın mensupları ve taraftarlar katıldı. Gecenin sunumunu Aydın Sigalı yaptı.

İzmit Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oktay Ok yaptığı açılış konuşmasında, “Beşiktaşlılar olarak Şeref’inle  Oynadın, HAKKI’la aldın,  o zaman yakışır, KUTLA  BEŞİKTAŞ’’ sloganıyla bu gecede şampiyonluğu kutluyoruz. İzmit’te Beşiktaş sevgisinin her gün biraz daha artıyor olmasından çok mutluyuz. Başarıya endeksli olmadan Beşiktaş değerlerini ortaya koyarak bu sevgiyi daha yükseltmek için çaba harcıyoruz. Efsane Başkan Süleyman Seba, “Beşiktaş şampiyon olsun, maç kazansın, kupa kaldırsın diye tutulmaz. Beşiktaş bir değerler manzumesidir” desturundan yola çıktık. Beşiktaş’a hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Bu dernekte kimse benim adamım değil, olmayacakta. Tüzüğümüz ile bunu da garantiledik. Ben dahil her kurucu arkadaşımız 1 yılda en çok 5 aday üyeye referans olabiliyor. Çünkü biz , Rahmetli Efsane Başkanımız Süleyman SEBA’nın dediği gibi ”BEŞİKTAŞ’A EN BÜYÜK HİZMETİN KİMSENİN ADAMI OLMAMAK’ tan geçtiğini bilenlerdeniz… “ diyerek, çoskulu bir alkış aldı.

Katılımın tahminleri aştığı gecenin konuk erkekleri koyu renk takım elbise, kadınlarsa konsepte uygun siyah-beyaz şık gece elbiseleriyle; Şebnem Öztürk Organizasyon tarafından hazırlanan mekan sunumuyla uyum içindeydiler.

  ‘’Hakkınla oynadın, şerefinle kazandın o zaman yakışır’’ , ‘’Efendi İzmit Beşiktaş’’ sloganlarıyla şampiyonluk pastası kesildi.  Balonun düzenlenmesinde emeği geçenlere plaketleri takdim edildi. Muhteşem havai fişek gösterisinin ardından kutlamalar Bora Öztoprak’ın  şarkılarıyla,  çoşku içinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

*****

Önceki

Füsun Ürkün’ün Bodrum Sergisi

Sonraki

5 Ağustos Cumartesi GÜNÜN SERGİLERİ

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar