Bodrum Merqezart’ta Yine 3 Sergi Birden

Bodrum Merqezart’ta

Yine 3 Sergi Birden

Haber: Erol Ünal

Derin Uludağ’ın desenleri, Burak Erim’in renkleri ve İsmail Atmalı’nın dokularıyla anlattıkları hikayeleri Bodrum’da bir araya geliyor.

Bodrum Marina Yacht Club, Merqezart’ta 12 Haziran Çarşamba akşamı saat 18:00 ile 20:00 arasında, sanatçıların da katılımıyla 3 sergi birden gerçekleşecek.

Merqezart’ta  açılacak bu kişisel sergiler, 14 Temmuz tarihine kadar görülebilecek.

  • Derin Uludağ “Düş Yanı” Sergisi Merqezart Salon 1’de

Estetik – ekoloji – terapi ekseninde üreten Derin Uludağ’ın eserlerine hakim olan oyuncu desenler, bize unutulmuş masal dünyalarından anlar fısıldıyor.

  • Burak Erim “Düşlere Yolculuk” Sergisi Merqezart Salon 2’de

Burak Erim kalbi açan renklerle resmettiği kentsel ve doğal yaşam alanlarına ruhu havalandırmak için koyduğu kapıların, pencerelerin önüne bisikletler ekliyor; yaşadığımız yeri daha iyi anlayabilmemiz, istersek de uzaklara gidebilmemiz için.

  • İsmail Atmalı “Dokunun Rengi” Sergisi Merqezart Koridor’da

İsmail Atmalı, “Gözün gördüğü her şey resimdir, önemli olan o günkü ruh halinin resime bakmasıdır” diyerek, paslı tenekeler ve değişik topraklardan elde ettiği renkler ve dokularla bizi çeşitliliğin ve bir araya gelişin büyüsüne tanık ediyor.

****

Önceki

11 Haziran 2024 Salı Günün Sergisi

Sonraki

Bodrum Sahne Sanatları Merkezi’nin Harika Konseri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar