Troia Festivali Afiş Yarışması

Troia Festivali Afiş Yarışması

Haber : Elvan Başaran Taş

  • 55.Uluslararası Troia Festivali Afiş Yarışması Sonuçları Belli Oldu

Çanakkale Belediyesi tarafından 09 – 13 Ağustos 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek 55. Uluslararası Troia Festivali’nin afişi, düzenlenen yarışma ile belli oldu.

Merve Ceylan Birincilik ödülü

Çanakkale Belediyesi tarafından Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü ve Troia Tübingen Vakfı ortaklığı ile düzenlenen Afiş Tasarım ve Uygulama Yarışması sonuçları, jüri üyeleri Ateş İlyas Başsoy (İletişimci – Yazar), Ali Gürevin (Tasarımcı), Çisem Güven (Grafik Tasarımcı – Çanakkale Belediyesi), Ragıp İncesağır (Grafik Tasarımcı),

Mansiyon – Yiğitcan Çakar

Deniz Kürşad (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi), Mustafa Sevim (Troia Tübingen Vakfı Başkanı), Blagoy Toprakidis (Fotoğraf Sanatçısı – Çanakkale Belediyesi) tarafından gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda belli oldu.

Mansiyon – Sevda Kaçtı

Yarışmada yurtiçi ve yurtdışından katılan 630 eserden, Merve Ceylan’ın tasarımı birinci seçilirken Yiğitcan Çakar ve Sevda Kaçtı’nın tasarımları mansiyon ödülüne layık görüldü.

*****

Önceki

14Haziran Perşembe Günün Sergileri

Sonraki

Her renk bir festival devam ediyor

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar