Dibeklihan Tasarım Günleri Başlıyor

Dibeklihan Tasarım Günleri Başlıyor

Haber: Erol Ünal

Geleneksel Dibeklihan Tasarım Günleri‘nde Dibeklihan Orhan Kemal Meydanı‘nda 17-18 Aralık 11:00-18:00 Saatleri arasında gerçekleşecek.

Atölye 11inci,; Ayla Figen Narin, Arzu Erkoç, Asuman Muratal, Berrin Akyüz, Bodrum Mine Atölyesi, Gabakçı, Gonca Şenocak, Nermin Yaşınkılıç, Sukulent Baba ve Yeşim Hancıoğlu birbirinden özgün çalışmaların yer aldığı Eser ve Ürünleriyle 17-18 Aralık Tarihlerinde 11:00-18:00 Saatleri Arasında Dibeklihan Orhan Kemal Meydanı‘nda Olacaklar. Dibeklihan Tasarım Günleri’ne Bodrum’daki Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü Öğrencileri de Katılacak.

17 Aralık Cumartesi Saat 14:00’de Dibeklihan Arka Bahce Kafe’de Erman Okay‘la “Ni-hao” Bir Çin Seyahati Söyleşisi ve Dia Gösterisi,

17 Aralık Cumartesi Saat 16:00-17:00 Saatleri Arasında Orhan Kemal Meydanı‘nda Nil Yenigün Akbatur‘la Keman Dinletisi Geleneksel Dibeklihan Tasarım Günleri’e Eşlik Edecek.

Dibeklihan Tasarım Dükkanları, Dibek Bakkal, Etnografya Müzesi ve Sergiler‘in Kış Aylarında da açık olacağı ilgililerce açıklandı.

*****

Önceki

16 Aralık 2022 Cuma “Seni Gidi Beni” Şişli Cevahir’de

Sonraki

17 Aralık 2022 Cumartesi Tiyatro Rehberi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Popüler Yazılar